Army Commander ikon

Army Commander APK

v1.7

Army Commander Açıklama

Strateji tabanlı geliştirilen Army Commander APK oyunuyla düşman üslerini fethetmeye hazırlanın.


Başkomutan olarak katılacağınız oyunda milletinizi savunmak için savaşacak, askerlerinizle birlikte düşman topraklarını ele geçirmeye çalışacaksınız. Eğlenceli ve aksiyon dolu oyun kurgusuna sahip olan Army Commander'de asker etiketleri savaştaki gücünüzü kullanabilmek için oldukça önemli. Fazla sayıda etiket topladığınızda o kadar çok askeri üs inşa edebilir ve gücünüzü artırabilirsiniz.


Army Commander APK oyununda gelişmiş askeri silah seçenekleri var. Tanklar, toplar, tüfekler, savaş uçakları ve bazuka gibi ağır türdeki silahları askerlerinizle birlikte kullanabilirsiniz. Yalnız dikkat etmeniz gereken nokta askeri stratejinizin doğruluğu. Düşman unsurlarına saldırırken doğru strateji geliştirirseniz her zaman bir adım önde olursunuz.


Lion Studios tarafından geliştirilen Army Commander eğlenceli içeriği ve sürükleyici savaş kurgusu ile oynamanızı tavsiye ettiğimiz bir yapım. Army Commander APK dosyasını hemen şimdi indirin ve sürükleyici savaşlara katılın.

Army Commander ekran görüntüleri Army Commander ekran görüntüleri Army Commander ekran görüntüleri Army Commander ekran görüntüleri Army Commander ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7

GeliştiriciLion Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi21.01.2023 - 10:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 819 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11260

GÜVENLİKİndireceğiniz Army Commander APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.iu.armypioneer

APK imzası: 5630996a0efbeafb4612b1ec3cb6b119de75581c

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder