World of Warships Blitz War ikon

World of Warships Blitz War APK

v5.4.2

World of Warships Blitz War Açıklama

World of Warships Blitz War APK, açık denizlerde gemi savaşlarına katılacağınız fantastik bir savaş oyunudur.


Bilgisayar versiyonu ile milyonlarca oyuncuya ulaşan World of Warships Blitz Android ekosistemine giriş yaptı. MMO tabanlı geliştirilen oyunda savaş gemisi filonuzla aksiyon dolu savaşlara katılacak ve gerçek oyunculardan oluşan düşman birimlerine karşı sürükleyici bir mücadele vereceksiniz. Zırhlı, kruvazör, muhrip ve uçak gemileri gibi savaş gemilerinin birçok türü World of Warships Bl.iz oyununda yer alıyor. Bu gemileri kontrol etmek ve savaşta alacağı görevleri ise tamamen sizin göreviniz.


Savaşta gemilerinize yükleyeceğiniz füzeler, torpidolar ve top mermileri gibi mühimmatları belirliyor ve kullanılması gerektiği yerde kullanıyorsunuz. Japon, Amerikan ve Sovyet gemi türlerinin efsanevi tasarımları oyunda birebir korunmuş diyebiliriz. Atlantik, Pasifik ve Arktik okyanuslarında geçen savaş hikayesinde düşmanı yok etmek için doğru bir stratejiye ihtiyacınız olacak. Stratejinizi geliştirin ve düşmana saldırın.


Wargaming oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu Android oyun, fantastik hikayesi ve sürükleyici savaş deneyimi ile oyuncuları cezbediyor. World of Warships Blitz War APK dosyasını ücretsiz olarak hemen indirin ve savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

World of Warships Blitz War ekran görüntüleri World of Warships Blitz War ekran görüntüleri World of Warships Blitz War ekran görüntüleri World of Warships Blitz War ekran görüntüleri World of Warships Blitz War ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv5.4.2

GeliştiriciWargaming World

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi20.09.2022 - 16:12

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme5

Dosya boyutu 2.1 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11139

GÜVENLİKİndireceğiniz World of Warships Blitz War APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: net.wargaming.wows.blitz

APK imzası: 6b2940fc07edd841280ef8733fbe2b9a24e276d5

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

World of Warships Blitz War oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

World of Warships Blitz War nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World of Warships Blitz War APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder