Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü ikon

Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü APK

v1.0.53

Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü Açıklama

Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü, strateji tabanlı geliştirilen sürükleyici bir oyun.


Devlet başkanı olarak oynayacağınız Çağdaş Dönem oyununda devletin askeri, ekonomik ve jeopolitik stratejilerini kontrol ediyor ve devletinizi dünya çapında güçlendirmek için mücadele ediyorsunuz. Oyunun strateji tabanlı geliştirildiğini söylemiştik. Başkan olarak geliştireceğiniz her strateji devletinizin kaderini etkiliyor. Özellikle ekonomik alanda ilerleme kaydetmek için doğal kaynaklarınızın kullanımı gibi çok çeşitli alanlarda kararlar alıyorsunuz.


Oyuncular için bir devleti kontrol etmek oldukça zor. Strateji ve simülasyon kurgusunu başarıyla bir araya getiren Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü oyununda işiniz çok daha zor. Çünkü, oyundaki tüm stratejileri uygulamak için zorlayıcı kararlar almanız gerekiyor. Üstelik, bazı stratejilerinizi başarıyla uygulamak için diğer devletlere karşı savaş açmanız gerekiyor. Askerlerin savaştaki taktikleri bile sizin kontrolünüzde olacağı için, kararlarınızı en doğru şekilde almak zorunda kalıyorsunuz.


Ücretsiz olarak dağıtılan Çağdaş Dönem oyunu strateji ve devlet yönetme kurgusuna sahip oyunları sevenler için kesinlikle iyi bir seçim olacaktır. Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü APK dosyasını indirerek başkan karakterini kontrol etmeye hemen başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü ekran görüntüleri Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü ekran görüntüleri Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü ekran görüntüleri Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü ekran görüntüleri Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.53

GeliştiriciOxiwyle

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi24.01.2021 - 15:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme156

Dosya boyutu 80.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10746

GÜVENLİKİndireceğiniz Çağdaş Dönem - Başkan Simülatörü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.oxiwyle.modernage

APK imzası: 67536d509599e3825db91d527914b26d0bdcf9eb

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder