Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Toy Defense Fantasy Tower TD

Toy Defense Fantasy Tower TD

v1.26.2
reklamlar
Toy Defense Fantasy Tower TD
Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Toy Defense Fantasy Tower TD Açıklama

Ortaçağ'ın efsanevi savaşlarını oyunseverlerle buluşturan Toy Defens 3 (Fantasy Tower TD), yenilenen orduları ve savaş alanları ile kullanıcıları savaş atmosferine sürüklüyor.

 

İnternet üzerinden dünyanın her yerindeki milyonlarca oyuncuyu savaş arenasında karşı karşıya getiren oyunda şehrinizi ve kalelerinizi kurarak ünlü komutanlar gibi şehrinizi ölümüne savunmalısınız. Hem düşman saldırılarından hem de çirkin yaratık ve ejderhaların saldırısına karşı ordunuzdaki savaşçıları, büyücüleri, süvarileri ve okçuları sürekli hazır tutmalı ve onları topraklarınızdan atmak için tahrip güçlerini geliştirmelisiniz.

 

Yüksek grafik kalitesi, akıcı senaryosu ve başarılı oyun motoru ile oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğiniz Toy Defense 3 Fantasy Tower TD'da Ortaçağ'ın destansı savaşları sizleri bekliyor.

Güncelleme Notları

Toy Defense Fantasy Tower TD v1.26.2 sürümüyle birlikte gelen yenilikler:

 

- Yeni oyun içi mağaza,

- Noel ve yılbaşına özel hediyeler,

- Performans geliştirmeleri.

reklamlar

Toy Defense Fantasy Tower TD Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: