Toy Defense Fantasy Tower TD ikon

Toy Defense Fantasy Tower TD APK

v2.18.0

Ortaçağ'ın efsanevi savaşlarını oyunseverlerle buluşturan Toy Defens 3 (Fantasy Tower TD), yenilenen orduları ve savaş alanları ile kullanıcıları savaş atmosferine sürüklüyor.


İnternet üzerinden dünyanın her yerindeki milyonlarca oyuncuyu savaş arenasında karşı karşıya getiren oyunda şehrinizi ve kalelerinizi kurarak ünlü komutanlar gibi şehrinizi ölümüne savunmalısınız. Hem düşman saldırılarından hem de çirkin yaratık ve ejderhaların saldırısına karşı ordunuzdaki savaşçıları, büyücüleri, süvarileri ve okçuları sürekli hazır tutmalı ve onları topraklarınızdan atmak için tahrip güçlerini geliştirmelisiniz.


Yüksek grafik kalitesi, akıcı senaryosu ve başarılı oyun motoru ile oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğiniz Toy Defense 3 Fantasy Tower TD'da Ortaçağ'ın destansı savaşları sizleri bekliyor.

Toy Defense Fantasy Tower TD nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Toy Defense Fantasy Tower TD APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Toy Defense Fantasy Tower TD APK son sürüm ile oyun performansı geliştirilmiş ve kararlılık optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder