Toy Defense Fantasy Tower TD ikon

Toy Defense Fantasy Tower TD APK

v2.18.0

Toy Defense Fantasy Tower TD Açıklama

Ortaçağ'ın efsanevi savaşlarını oyunseverlerle buluşturan Toy Defens 3 (Fantasy Tower TD), yenilenen orduları ve savaş alanları ile kullanıcıları savaş atmosferine sürüklüyor.


İnternet üzerinden dünyanın her yerindeki milyonlarca oyuncuyu savaş arenasında karşı karşıya getiren oyunda şehrinizi ve kalelerinizi kurarak ünlü komutanlar gibi şehrinizi ölümüne savunmalısınız. Hem düşman saldırılarından hem de çirkin yaratık ve ejderhaların saldırısına karşı ordunuzdaki savaşçıları, büyücüleri, süvarileri ve okçuları sürekli hazır tutmalı ve onları topraklarınızdan atmak için tahrip güçlerini geliştirmelisiniz.


Yüksek grafik kalitesi, akıcı senaryosu ve başarılı oyun motoru ile oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğiniz Toy Defense 3 Fantasy Tower TD'da Ortaçağ'ın destansı savaşları sizleri bekliyor.

Son güncellemede neler var?

Toy Defense Fantasy Tower TD APK son sürüm ile oyun performansı geliştirilmiş ve kararlılık optimizasyonu yapılmış.

Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.18.0

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi26.12.2016 - 10:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme754

Dosya boyutu 234 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7420

GÜVENLİKİndireceğiniz Toy Defense Fantasy Tower TD APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.melesta.toydefense3

APK imzası: 4ce4137b4b57a9e13b15172a0c81de8ab36a726f

Toy Defense Fantasy Tower TD eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Toy Defense Fantasy Tower TD versiyonları:
  • 1. Toy Defense Fantasy Tower TD v1.26.2

Toy Defense Fantasy Tower TD nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Toy Defense Fantasy Tower TD APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder