Toy Defense Fantasy Tower TD ikon

Toy Defense Fantasy Tower TD

v1.26.2

Ortaçağ'ın efsanevi savaşlarını oyunseverlerle buluşturan Toy Defens 3 (Fantasy Tower TD), yenilenen orduları ve savaş alanları ile kullanıcıları savaş atmosferine sürüklüyor.

 

İnternet üzerinden dünyanın her yerindeki milyonlarca oyuncuyu savaş arenasında karşı karşıya getiren oyunda şehrinizi ve kalelerinizi kurarak ünlü komutanlar gibi şehrinizi ölümüne savunmalısınız. Hem düşman saldırılarından hem de çirkin yaratık ve ejderhaların saldırısına karşı ordunuzdaki savaşçıları, büyücüleri, süvarileri ve okçuları sürekli hazır tutmalı ve onları topraklarınızdan atmak için tahrip güçlerini geliştirmelisiniz.

 

Yüksek grafik kalitesi, akıcı senaryosu ve başarılı oyun motoru ile oldukça eğlenceli zamanlar geçireceğiniz Toy Defense 3 Fantasy Tower TD'da Ortaçağ'ın destansı savaşları sizleri bekliyor.

Toy Defense Fantasy Tower TD nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Toy Defense Fantasy Tower TD APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri Toy Defense Fantasy Tower TD ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Toy Defense Fantasy Tower TD v1.26.2 sürümüyle birlikte gelen yenilikler:

 

- Yeni oyun içi mağaza,

- Noel ve yılbaşına özel hediyeler,

- Performans geliştirmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.26.2

GeliştiriciMelsoft Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi26.12.2016 - 10:43

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme725

Dosya boyutu 68.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7420

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder