Titan Throne ikon

Titan Throne APK

v1.2.14

Titan Throne Açıklama

Titan Throne, epik strateji kurgusuyla dikkat çeken başarılı bir savaş oyunudur. Oyuna ait APK dosyasını indirin ve dünyayı keşfedin, asker toplayın, büyüyün, geliştirin, fethedin ve taht kazanın.

 

Gerçek zamanlı oyunların büyük lord olmak için mücadele ettiği oyuna yönetmek istediğiniz ırkı seçerek başlıyorsunuz. Oyundaki her ırk kendine has özelliklere sahip, yani oyunun ilerdeki bölümlerinde stratejilerinizi buna göre belirlemeniz gerekiyor. Irk seçiminden sonra sahip olduğunuz topraklar üzerinde kale ve büyük bir ordu merkezi inşa ederek lord yeteneklerinizi gerçek oyunculara karşı göstermeye başlayabilirsiniz. Oyunda birçok savaş modu var; ordunuzun ve kahramanlarınızın yeteneklerine göre bu farklı modlar arasından istediğinizi oynayabilirsiniz.

 

Tamamen ücretsiz olan bu başarılı savaş ve strateji oyununu oynamak için Titan Throne APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.14

GeliştiriciCamel Games, Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi12.03.2019 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme22

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9466

GÜVENLİKİndireceğiniz Titan Throne APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.camelgames.throne

APK imzası: 5a5d8e0aa5c11ee9310a3b0349b810d18acb1ea6

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder