Titan Throne ikon

Titan Throne APK

v1.2.14

Titan Throne, epik strateji kurgusuyla dikkat çeken başarılı bir savaş oyunudur. Oyuna ait APK dosyasını indirin ve dünyayı keşfedin, asker toplayın, büyüyün, geliştirin, fethedin ve taht kazanın.

 

Gerçek zamanlı oyunların büyük lord olmak için mücadele ettiği oyuna yönetmek istediğiniz ırkı seçerek başlıyorsunuz. Oyundaki her ırk kendine has özelliklere sahip, yani oyunun ilerdeki bölümlerinde stratejilerinizi buna göre belirlemeniz gerekiyor. Irk seçiminden sonra sahip olduğunuz topraklar üzerinde kale ve büyük bir ordu merkezi inşa ederek lord yeteneklerinizi gerçek oyunculara karşı göstermeye başlayabilirsiniz. Oyunda birçok savaş modu var; ordunuzun ve kahramanlarınızın yeteneklerine göre bu farklı modlar arasından istediğinizi oynayabilirsiniz.

 

Tamamen ücretsiz olan bu başarılı savaş ve strateji oyununu oynamak için Titan Throne APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri Titan Throne ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder