METAL SLUG 3 v1.8  ikon

METAL SLUG 3 v1.8 APK

Eski atari oyunlarından hatırladığımız Metal Slug 3 oyununun Android cihazlar için geliştirilmiş olan versiyonunun APK dosyasını sitemiz üzerinden indirerek, siz de hemen savaşmaya başlayabilirsiniz. METAL SLUG 3 v1.8 APK oyununun bu sürümünde bazı hataları düzeltilmiş. 

 

Not: 

 

METAL SLUG 3 v1.8 APK oyununun APK ve OBB dosyasını aynı klasör içinde yani RAR dosyası halinde indirmeye verdik. Sitemizden indireceğiniz bu RAR dosyasını açabilmeniz için sitemizden indirmeniz gerekir: Rar Apk indir

 

İndirdiğiniz oyunun rar dosyasını, rar uygulaması ile açarak, OBB dosyasını cihazınız/Android/Data/OBB klasörü içine kopyalamanız ve hemen ardından METAL SLUG 3 APK oyununun APK dosyasını yüklemeniz gerekmektedir. OBB dosyasını kopyalamadan APK dosyasını kurmayın. İyi oyunlar.

METAL SLUG 3 v1.8  ekran görüntüleri METAL SLUG 3 v1.8  ekran görüntüleri METAL SLUG 3 v1.8  ekran görüntüleri METAL SLUG 3 v1.8  ekran görüntüleri METAL SLUG 3 v1.8  ekran görüntüleri

Yorumlar

METAL SLUG 3 v1.8 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
saav6 yıl önce
oyun çok zor