Kingdoms of Heckfire ikon

Kingdoms of Heckfire APK

v1.36

Kingdoms of Heckfire gerçek zamanlı oyunculara karşı krallık mücadelesi vereceğiniz MMO tabanlı strateji oyunudur.

 

Gerçek oyunculara karşı savaşları konu alan oyunda her oyuncu kendi krallığını yüceltmek için arenaya giriyor. Açık dünya haritasında gerçekleşen bu savaşlarda ejderhalardan kötü yaratıklara kadar birçok savaşçı karakteri var. Tabii ki hepsini önce yetiştirmeniz ve savaşa hazırlamanız gerekiyor. Özellikle ejderhalar rakibe karşı öne geçmenizde çok etkili.

 

Kingdoms of Heckfire'ın strateji kurgusunda büyücüler öne çıkıyor. Büyücülerin verdiği görevleri yerine getirerek ordunuzu ve krallığınızı güçlendireceğiniz kaynakları kazanmanızı sağlıyor. Güçlenen ordunuzla birlikte gerçek oyunculara karşı daha etkili savaşabilir ve krallığınızı büyütebilirsiniz. Oyunun grafikleri 8-bit küp tarzı modellenmiş ve gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. MMO tabanlı savaş strateji oyunlarını seviyorsanız Kingdoms of Heckfire sizin için iyi bir alternatif olabilir. Hemen APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder