Kingdoms of Heckfire ikon

Kingdoms of Heckfire APK

v1.36

Kingdoms of Heckfire Açıklama

Kingdoms of Heckfire gerçek zamanlı oyunculara karşı krallık mücadelesi vereceğiniz MMO tabanlı strateji oyunudur.

 

Gerçek oyunculara karşı savaşları konu alan oyunda her oyuncu kendi krallığını yüceltmek için arenaya giriyor. Açık dünya haritasında gerçekleşen bu savaşlarda ejderhalardan kötü yaratıklara kadar birçok savaşçı karakteri var. Tabii ki hepsini önce yetiştirmeniz ve savaşa hazırlamanız gerekiyor. Özellikle ejderhalar rakibe karşı öne geçmenizde çok etkili.

 

Kingdoms of Heckfire'ın strateji kurgusunda büyücüler öne çıkıyor. Büyücülerin verdiği görevleri yerine getirerek ordunuzu ve krallığınızı güçlendireceğiniz kaynakları kazanmanızı sağlıyor. Güçlenen ordunuzla birlikte gerçek oyunculara karşı daha etkili savaşabilir ve krallığınızı büyütebilirsiniz. Oyunun grafikleri 8-bit küp tarzı modellenmiş ve gayet eğlenceli bir deneyim sunuyor. MMO tabanlı savaş strateji oyunlarını seviyorsanız Kingdoms of Heckfire sizin için iyi bir alternatif olabilir. Hemen APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri Kingdoms of Heckfire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.36

GeliştiriciA Thinking Ape Entertainment Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi15.07.2018 - 13:18

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme69

Dosya boyutu 91.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8924

GÜVENLİKİndireceğiniz Kingdoms of Heckfire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: ata.kraken.heckfire

APK imzası: 944bd00b8f9bb808004200c9207f99702c8e1ae4

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder