Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı ikon

Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı

v1.5.49

Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı oyunu ile dünyanın kaderi belli oluyor.

 

Güçlü tanklar üretin, ittifaklara katılın ve stratejinizle bu moden dünya savaşı oyununda rakiplerinizi yok edin. Daha önce web sitemizde dünya savaşını konu alan birçok oyun yayınlamıştık. Ancak Strike of Nations modern teknolojinin ve silahların kullanıldığı en başarılı oyunlardan birisi olarak öne çıkıyor. Oyunda nükleer silahlardan görünmez savaş jetlerine kadar oldukça geniş bir envanter bulunuyor. Tüm bunları kullanmak içinse başarılı bir strateji ve ordu komutanlığı yapmanız şart.

 

Strike of Nations'da geniş bir dünya haritası oyuncuları karşılıyor. Bu harita üzerinde diğer oyuncularla birlikte ittifak kurabilir ya da savaş cephelerini inceleyerek savaşa katılabilirsiniz. Savaşlarda başarılı olmanın en etkili yolu kesinlikle askeri teknoloji seviyenizi geliştirmek. Bunu da ekonomik ve askeri teknolojiler üzerine araştırmalar yaparak elde edebiliyorsunuz.

 

Android savaş ve strateji oyunlarını sevenler için Strike of Nations hem kurgusu hem de grafik kalitesi bakımından oldukça başarılı bir yapım olmuş. Strike of Nations APK dosyasını indirerek dünya savaşındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı ekran görüntüleri Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı ekran görüntüleri Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı ekran görüntüleri Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı ekran görüntüleri Strike of Nations: Empire of Steel | Dünya Savaşı ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.49

GeliştiriciBabil Games LLC

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi21.04.2019 - 17:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme12

Dosya boyutu 75.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9552

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder