Mobile Legends: Bang bang ikon

Mobile Legends: Bang bang APK

v1.4.87.5292

Çevrim içi çok oyunculu savaş arenası ya da kısaltılmış adıyla MOBA tarzında geliştirilen ve dünyada milyonlarca oyuncusu olan Mobile Legends telefonunuzda oynayabileceğiniz başarılı bir oyun.


Klasik moba haritalarında özel yeteneklerle donatılmış karakterlere sahip 5'e 5 takımlar halinde oynanan oyunda rakiplerinizi yenerek bitirdiğiniz haritalar sonrasında seviye atlıyorsunuz. Her seviyenin kendine has özel yetenekleri ve mühimmatı ile karakterinizin gücünü arttırabilirsiniz.


İki parmakla kolayca kontrol edilebilen oyunda internet bağlantınızın kesilmesi durumunda özel bir sistem devreye giriyor. Geliştiricinin Akıllı çevrimdışı yapay zeka adını verdiği bu sistemde internet bağlantınız gelene kadar karakteriniz otomatik olarak kontrol ediliyor ve yeteneklerini hiç eksilme olmadan kullanabiliyor. İnternetiniz geldiğinde ise yapay zekanın kaldığı yerden oynamaya devam edebiliyorsunuz. Mobile Legends: Bang bang APK dosyası sayesinde oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mobile Legends: Bang bang ekran görüntüleri Mobile Legends: Bang bang ekran görüntüleri Mobile Legends: Bang bang ekran görüntüleri Mobile Legends: Bang bang ekran görüntüleri Mobile Legends: Bang bang ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Mobile Legends: Bang bang APK son sürüm güncellemesi ile;

16. sezon sonu ödülleri dağıtılıyor,

Kara Ejder, Yu Zhong karakterleri eklenmiş,

Paenlong efsanesi olan karakter yenilenmiş,

Yeni bir etkinlik eklenmiş.

Yorumlar

Mobile Legends: Bang bang için toplam 12 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi20 gün önce Mobile Legends: Bang bang v1.4.87.5292 için
Ben indirdim ve çok güzel
Ziyaretçi9 ay önce Mobile Legends: Bang bang v1.4.47.4822 için
chou görünümü değişmeseydi güzel olurdu bence adamı yaşlandırmışsınız burdan playstora sesleniyorum lütfen bir güncellemeyle chounun eski halini geri verin please!!!!!
Ziyaretçi2 yıl önce Mobile Legends: Bang bang v1.3.16.3223 için
Herkes minecraft indirmek iatiyomu
Ziyaretçi3 yıl önce Mobile Legends: Bang bang v1.2.64.2661 için
Nicee
Ziyaretçi3 yıl önce Mobile Legends: Bang bang v1.1.82.1562 için
Bu bunu hic sevmedim dedim her seyi yaptim ama yine indirmedi