Brutal Age: Horde Invasion

Brutal Age: Horde Invasion

v0.2.16

MMO tabanlı geliştirilen Brutal Age: Horde Invasion tarihin ilk çağlarındaki kabilenizi hayatta tutmaya çalışacağınız sürükleyici bir oyun.

 

Oyunun hikayesi insanlık tarihinin ilk çağlarında yaşayan kabilenizin mücadelesi üzerine kurulu. Kabile reisi olarak köylülerinizi yöneteceğiniz oyunda etraftaki şehir ve karakol devletleriyle mücadele ederek kabilenizi büyütmeye, topraklarınızı genişletmeye çalışıyorsunuz. Brutal Age'de yer alan her kabile gerçek oyuncular tarafından yönetildiği için yapacağınız savaşlar MMO tabanlı oluyor. Savaşlar genelde kabile tarzında yapılsa da, bazı bölümlerde PvE ve PvP tabanlı savaşlara da katılıyorsunuz. Kabilenizin yaşadığı çağ savaşlarınızın türünü de belirliyor diyebiliriz.

 

Brutal Age Horde Invasion ilk çağlarda geçtiği için oyunun mimari ve silah yapısı da bu döneme uygun olarak tasarlanmış. Taşlardan yapılan evler, ilkel mızrak ve oklar, mancınıklar gibi tarihi öğeler oyunda bolca yer alıyor ve hemen hepsini de kabilenizin gelişimi için kullanıyorsunuz. Oyunda savaşlara katılacak bir ordunuz yok, bunun yerine kabilenizin barbarlarından oluşan bir klan birliği bulunuyor. Bu birlik biraz asi, onların dediklerine dikkat etmezseniz size karşı isyan edebiliyorlar.

 

Oyunun hikayesi yüksek kaliteli grafiklerle birleşince gayet akıcı bir senaryo sizi karşılıyor. Oynaması genel olarak ücretsiz ama isterseniz bazı geliştirmeleri oyun içi satın alma yöntemiyle alabilirsiniz.

Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2.16

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Geliştiricitap4fun

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme13

Eklenme tarihi11 gün önce

Dosya boyutu 90.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8244

Brutal Age: Horde Invasion Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder