Brutal Age: Horde Invasion ikon

Brutal Age: Horde Invasion APK

v0.3.01

MMO tabanlı geliştirilen Brutal Age: Horde Invasion tarihin ilk çağlarındaki kabilenizi hayatta tutmaya çalışacağınız sürükleyici bir oyun.

 

Oyunun hikayesi insanlık tarihinin ilk çağlarında yaşayan kabilenizin mücadelesi üzerine kurulu. Kabile reisi olarak köylülerinizi yöneteceğiniz oyunda etraftaki şehir ve karakol devletleriyle mücadele ederek kabilenizi büyütmeye, topraklarınızı genişletmeye çalışıyorsunuz. Brutal Age'de yer alan her kabile gerçek oyuncular tarafından yönetildiği için yapacağınız savaşlar MMO tabanlı oluyor. Savaşlar genelde kabile tarzında yapılsa da, bazı bölümlerde PvE ve PvP tabanlı savaşlara da katılıyorsunuz. Kabilenizin yaşadığı çağ savaşlarınızın türünü de belirliyor diyebiliriz.

 

Brutal Age Horde Invasion ilk çağlarda geçtiği için oyunun mimari ve silah yapısı da bu döneme uygun olarak tasarlanmış. Taşlardan yapılan evler, ilkel mızrak ve oklar, mancınıklar gibi tarihi öğeler oyunda bolca yer alıyor ve hemen hepsini de kabilenizin gelişimi için kullanıyorsunuz. Oyunda savaşlara katılacak bir ordunuz yok, bunun yerine kabilenizin barbarlarından oluşan bir klan birliği bulunuyor. Bu birlik biraz asi, onların dediklerine dikkat etmezseniz size karşı isyan edebiliyorlar.

 

Oyunun hikayesi yüksek kaliteli grafiklerle birleşince gayet akıcı bir senaryo sizi karşılıyor. Oynaması genel olarak ücretsiz ama isterseniz bazı geliştirmeleri oyun içi satın alma yöntemiyle alabilirsiniz.

Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri Brutal Age: Horde Invasion ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yaz ayına özel yeni etkinlikler eklenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder