Asya İmparatorluğu 2027 ikon

Asya İmparatorluğu 2027

v1.1.5

Siyasi ve strateji tabanlı kurgusuyla dikkat çeken Asya İmparatorluğu 2027'de devletinizi Asya'nın en güçlü devleti haline getirmek için mücadele ediyorsunuz.

 

Oyunun hikayesi, ülkenizin hükümetine karşı çıkan bir iç ayaklanmayla başlıyor. Bu ayaklanma nedeniyle parlamentonun tam yetkisini alarak devletin başına geçiyor ve büyük bir strateji mücadelesine girişiyorsunuz. Devlet Başkanı olarak en önemli göreviniz iç ayaklanmayı bastırmak ve diğer devletlerin ajanlarını sınır dışı etmek. Bu aşamadan sonraki en önemli görevinizse ülkenizi Asya'nın en güçlü devleti haline getirmeye çalışmak.

 

Yapay zeka ile geliştirilen oyunda savaşları kazanmak en güçlü imparatorluk haline gelmeniz için yeterli değil. Tam tersine gerçek hayatta olduğu gibi diplomatik güç ve ekonomik kaynakları elde etme gibi birçok etkeni kullanmak zorundasınız. Bu konuda size yardımcı olması ABD'nin CIA'ine bağlı olan World Factbook'tan derlenen bir yardımcı rehber de bulunuyor. Yani oyunda karşınıza gelecek siyasi ve stratejik bilgiler tamamen gerçek.

 

Asya İmparatorluğu 2027'de seçebileceğiniz devletler arasında Türkiye, Azerbaycan, İran, Suriye, Irak ve diğer tüm Asya devletleri yer alıyor. Asya İmparatorluğu 2027 APK dosyasını indirerek bu siyasi ve strateji tabanlı oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz. İyi oyunlar.

Asya İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Asya İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Asya İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Asya İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Asya İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri

Yorumlar

Asya İmparatorluğu 2027 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Asya İmparatorluğu 2027 v1.1.5 için
Kardeşim bu oyunun ios sürümü yok mu veya yapılıcak mı