Castle Creeps TD

Castle Creeps TD

v1.30.0

Castle Creeps TD minik canavarlara karşı kalenizi savunmanızı gereken sürükleyici bir oyun.

 

TD oyunları (Tower Defence) arasında oldukça popüler olan Castle Creeps'te kahramanızlarınızla birlikte Warlords, devasa Ogres'e ve vahşi Goblinlere karşı savaşacak, anlık stratejilerle onları yok etmeye çalışacaksınız. Oyun başlangıcında elinizde çok küçük savunma birimleri oluyor. Seviyenize göre zorlaşan savaşlardan kazanacağınız ganimetlerle yeni savunma ve kaleler inşa edip ordunuzu güçlendirmeniz gerekiyor. Krallığınızı korumak için kaleler kritik öneme sahip, zarar görmeleri durumunda hemen onarmalı gerekirse yenisini inşa etmelisiniz.

 

Kullanıcılara ücretsiz sunulan strateji oyun içerisinde yüksek kaliteli grafiklere sahip yüzden fazla savaş türü bulunuyor. Bu savaşların hepsinin de gerçek zamanlı oyunculara karşı gerçekleştiğini unutmayın. Rakipleriniz savaş sırasında stratejilerini değiştirirse, sizin de yeni bir strateji ile kahramanlarınızı yönlendirmeniz gerekecek. TD oyunu Castle Creeps'i oynamak için APK dosyasını indirin ve kalenizi savunmaya başlayın. İyi oyunlar.

Castle Creeps TD ekran görüntüleri Castle Creeps TD ekran görüntüleri Castle Creeps TD ekran görüntüleri Castle Creeps TD ekran görüntüleri Castle Creeps TD ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.30.0

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciOutplay Entertainment Ltd

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme92

Eklenme tarihi3 ay önce

Dosya boyutu 93.6 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7996

Castle Creeps TD Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder