Auto Defense ikon

Auto Defense APK

v1.3.3.0

Auto Defense Açıklama

Auto Defense, kule savunma savaşı olarak geliştirilmiş başarılı bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.


Android oyun ekosisteminin başarılı yapımcısı Gameloft yeni oyunu Auto Defense ile karşımızda. Gerçek zamanlı strateji (RTS) kurgusu ile geliştirilen oyunda savaşçılar kulelerini korumak için çarpışıyor. Siz de kulenizi korumak için stratejinizi geliştirecek ve gerçek oyunculara karşı savaşacaksınız. Oyunda stratejinin yeri çok büyük. Bu nedenle her bölüm öncesinde kendinize bir savaş strateji geliştirmeniz gerekiyor.


Auto Defense'de savunma ve saldırı için farklı mekanizmalar var. Bunların en önemlisi taret kartları. Savaş alanından toplayacağınız taret kartları kulenize özel yetenekler kazandırıyor. Bu yetenekleri atışlarınızı güçlendirmek için kullanırsanız savaş alanında avantajlı konuma geçebilirsiniz. Size düşen görev kalenizi her zaman korumak. Bunu başarmak için ne gerekiyorsa yapmanız gerekiyor.


Gameloft ekibi tarafından geliştirilen oyun, sürükleyici savaşlar ve aksiyon dolu sahneleriyle dikkat çekiyor. Auto Defense APK dosyasını şimdi indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Auto Defense ekran görüntüleri Auto Defense ekran görüntüleri Auto Defense ekran görüntüleri Auto Defense ekran görüntüleri Auto Defense ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.3.0

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi11.10.2022 - 21:38

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme9

Dosya boyutu 158 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11164

GÜVENLİKİndireceğiniz Auto Defense APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.gameloft.autodefense

APK imzası: ebb8a6588f7289488f8d30d11dc020bc8d4cfb0c

Auto Defense nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Auto Defense APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder