Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ikon

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK

v1.0.119938

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK oyunuyla Orta Dünya'nın kaderi artık size bağlı.


Kadim zamanların destansı hikayesi olan Yüzüklerin Efendisi oyunu Android telefon ve tabletler için yayınlandı. Orta Dünya'da geçen bu efsanevi hikayede herkese yükmeden bir yüzük için büyük bir savaş başlıyor. Siz de büyük bir komutan olarak bu savaşa katılacak ve yüzüğü ele geçirmeye çalışacaksınız.


Yüzüklerin Efendisi (Lord of The Rings) filminde bildiğiniz gibi savaşçılar kötülük saçan yüzüğü yok etmek için savaşıyordu. Ancak Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar oyununda amacınız yüzüğü ele geçirmek. Hüküm Dağında dövülmüş yüzüğü ele geçirdiğinizde artık tüm güç sizin elinizde olacak.


Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar'ın genel hikayesinde filmle uyumlu birçok kahraman var. Aragorn, Legolas, Gandalf, Cüceler ve Elfler gibi fantastik karakterler oyunda savaşmak için hazır. Her askeri birliğin ve karakterlerin kendi yetenekleri olduğunu unutmayın, çünkü bu karakterleri seçtiğinizde oyundaki kaderinizi de belirlemiş oluyorsunuz.


Netease ekibi tarafından geliştirilen bu oyun hem ücretsiz hem de konsol kalitesinde bir deneyim sunuyor. Yüzüklerin Efendisi Savaşlar APK dosyasını ücretsiz indirerek Orta Dünya'daki savaşlardaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder