Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ikon

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK

v1.0.275215

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar Açıklama

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK oyunuyla Orta Dünya'nın kaderi artık size bağlı.


Kadim zamanların destansı hikayesi olan Yüzüklerin Efendisi oyunu Android telefon ve tabletler için yayınlandı. Orta Dünya'da geçen bu efsanevi hikayede herkese yükmeden bir yüzük için büyük bir savaş başlıyor. Siz de büyük bir komutan olarak bu savaşa katılacak ve yüzüğü ele geçirmeye çalışacaksınız.


Yüzüklerin Efendisi (Lord of The Rings) filminde bildiğiniz gibi savaşçılar kötülük saçan yüzüğü yok etmek için savaşıyordu. Ancak Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar oyununda amacınız yüzüğü ele geçirmek. Hüküm Dağında dövülmüş yüzüğü ele geçirdiğinizde artık tüm güç sizin elinizde olacak.


Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar'ın genel hikayesinde filmle uyumlu birçok kahraman var. Aragorn, Legolas, Gandalf, Cüceler ve Elfler gibi fantastik karakterler oyunda savaşmak için hazır. Her askeri birliğin ve karakterlerin kendi yetenekleri olduğunu unutmayın, çünkü bu karakterleri seçtiğinizde oyundaki kaderinizi de belirlemiş oluyorsunuz.


Netease ekibi tarafından geliştirilen bu oyun hem ücretsiz hem de konsol kalitesinde bir deneyim sunuyor. Yüzüklerin Efendisi Savaşlar APK dosyasını ücretsiz indirerek Orta Dünya'daki savaşlardaki yerinizi alabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK son sürüm güncellemesinde oyun arayüzünde geliştirmeler yapılmış, yerleşik dil tercümesi iyileştirilmiş.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.275215

GeliştiriciNetEase Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi09.10.2021 - 12:22

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme56

Dosya boyutu 1.92 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10934

GÜVENLİKİndireceğiniz Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netease.lotr

APK imzası: e30be5275b01915c84e073a021fbb52612a4a4dd

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Yüzüklerin Efendisi: Savaşlar APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder