Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Stormfall: Rise of Balur

Stormfall: Rise of Balur

v1.87.1
reklamlar
Stormfall: Rise of Balur
Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Stormfall: Rise of Balur Açıklama

MMO tarzında geliştirilen Stormfall: Rise of Balur'la imparatorluğunuzu kurarak efsanevi savaşlara katılıyorsunuz.

 

Android MMO oyunları arasında farklı bir hikayeye sahip olan Rise of Balur kendi imparatorluğunuzu kurmanız yerine, yıkılmak üzere olan bir imparatorluğu yeniden canlandırmak için mücadele ediyorsunuz. İmparatorluğunuzu ayakta tutmanın tek yolu elinizde kalan toprakları korumaktan ve köyünüzü canlandırmaktan geçiyor. Bu nedenle olası bir savaşa hazırlıklı olmak için kule savunması dahil birçok önlemi almalısınız.

 

Oynamak için internet bağlantısının şart olduğu Stormfall: Rise of Balur'da ittifak sistemi de bulunuyor. İmparatorluğunuzun gelişim aşamalarında düşmanlarınızdan gelecek saldırıları savuşturmak veya ganimet fetihlerine çıkmak için ister arkadaşlarınızla isterseniz de sınır komşusu imparatorluklarla ittifak kurabilirsiniz. Destansı hikayesi ve fantastik savaşlarıyla oldukça sürükleyici bir oyun olan Rise of Balur'a ait APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Artıları

Farklı oyun hikayesi,

 

MMO ve PvP savaşları,

Yüksek kalite grafikler.

MMO ve PvP savaşları,
MMO ve PvP savaşları,

Eksileri

Geliştirilebilir öğe kilitleri yüksek seviyelerde açılıyor.

reklamlar

Stormfall: Rise of Balur Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: