Stormfall: Rise of Balur ikon

Stormfall: Rise of Balur APK

v2.10.0

MMO tarzında geliştirilen Stormfall: Rise of Balur'la imparatorluğunuzu kurarak efsanevi savaşlara katılıyorsunuz.


Android MMO oyunları arasında farklı bir hikayeye sahip olan Rise of Balur kendi imparatorluğunuzu kurmanız yerine, yıkılmak üzere olan bir imparatorluğu yeniden canlandırmak için mücadele ediyorsunuz. İmparatorluğunuzu ayakta tutmanın tek yolu elinizde kalan toprakları korumaktan ve köyünüzü canlandırmaktan geçiyor. Bu nedenle olası bir savaşa hazırlıklı olmak için kule savunması dahil birçok önlemi almalısınız.


Oynamak için internet bağlantısının şart olduğu Stormfall: Rise of Balur'da ittifak sistemi de bulunuyor. İmparatorluğunuzun gelişim aşamalarında düşmanlarınızdan gelecek saldırıları savuşturmak veya ganimet fetihlerine çıkmak için ister arkadaşlarınızla isterseniz de sınır komşusu imparatorluklarla ittifak kurabilirsiniz. Destansı hikayesi ve fantastik savaşlarıyla oldukça sürükleyici bir oyun olan Rise of Balur'a ait APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri Stormfall: Rise of Balur ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stormfall: Rise of Balur APK güncel sürümüyle oyun performansı optimize edilmiş.

Artıları

Farklı oyun hikayesi,

MMO ve PvP savaşları,

Yüksek kalite grafikler.

MMO ve PvP savaşları,
MMO ve PvP savaşları,

Eksileri

Geliştirilebilir öğe kilitleri yüksek seviyelerde açılıyor.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder