Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu ikon

Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu APK

v1.1.3.10

Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu Açıklama

Dawn of Ages APK ile fantastik Orta Çağ dünyasının tarihi savaşlarına tanıklık edeceksiniz.


Tarih bildiğiniz gibi farklı dönemlere bölünerek incelenir. Bu oyun, dünya tarihinin Orta Çağ dönemlerindeki imparatorlukları konu alan sürükleyici bir savaş ve strateji kurgusuyla oyun severlerin karşısına çıkıyor. Kendi imparatorluğunuzu yöneteceğiniz oyun içerisinde tarihi detaylarla geliştirilmiş ortamda ordunuza komutanlık edecek ve yeni toprakları fethetmek için seferlere çıkacaksınız.


Orta Çağ dünyasının otantik savaşları Dawn of Ages: Ortaçağ Oyunu ile telefonlarınıza geliyor. Tarihi silah ve taktikleri uygulayabileceğiniz oyun içerisinde destansı PvP ve kitle savaşları sizi bekliyor. Her imparatorun hedefi aynı: Dünyanın en güçlü lideri olmak. Ancak Orta Çağ döneminde bu hiç de basit değil. İmparatorluğunuzun üstünde yükseleceği medeniyeti geliştirerek devletinizi geliştirin, ordunuzu yenileyin ve stratejinizi geliştirerek savaşmaya başlayın. Tarih yazılmayı bekliyor. En büyük imparator olma yolunda kendinizi gösterin.


Dawn of Ages Orta Çağ oyununda devletinizi geliştirmenin önemli yolu diğer imparatorlukların sahip olduğu doğal kaynaklar. Bu nedenle diğerlerinin sahip olduğu zenginlikleri ele geçirerek kendi medeniyetinizi ve imparatorluğunuzu geliştirmeniz şart. Unutmayın, Orta Çağ dünyası acımasızdır. Ordunuzu sürekli güçlü tutarak seferlerde başarılı olabilirsiniz.


BoomBit oyun stüdyosu tarafından geliştirilen Dawn of Ages Orta Çağ Oyunu sürükleyici ve tarihi kurgusu ile Android savaş ve strateji oyunu sevenler için mükemmel bir oyun durumunda. Dawn of Ages APK dosyasını ücretsiz ve hızlı bir şekilde indirerek oynamaya hemen başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu ekran görüntüleri Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu ekran görüntüleri Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu ekran görüntüleri Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu ekran görüntüleri Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.3.10

GeliştiriciBoomBit Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi13 gün önce

Eklenme tarihi09.07.2024 - 21:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme6

Dosya boyutu 687 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11661

GÜVENLİKİndireceğiniz Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.stratospheregames.miniciv

APK imzası: 3b813a57e8eca167eb2dabcf14c1342e3ee460e7

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dawn of Ages: Orta Çağ Oyunu APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder