Top War: Battle Game ikon

Top War: Battle Game APK

v1.141.1

Top War: Battle Game APK ile minyon askerlerin destansı savaşına katılın.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan Top War oyunu ile sürükleyici savaşlar sizi bekliyor. Kara, hava ve deniz kuvvetleri dahil askeriyenin her türlüsü oyunda mevcut. Sizin emrinizle saldırıya geçecek ordular düşmanı yok etmek için hazır. Askerlerinizi geliştirin, ordunuzu büyütün ve savaşmaya başlayın.


Hemen hemen her savaş oyununda olduğu gibi Top War: Battle Game oyununda da asker ve binaları geliştirme seçenekleri var. Ancak diğer oyunlardan farklı olarak Top War'da geliştirmeyi tamamlamak için iki askeri veya binayı birleştirmeniz yeterli oluyor. Bu sayede hem geliştirme süresi olmuyor hem de istediğiniz hızlı gelişmeyi yapabiliyorsunuz.


Oyunun hikayesi oldukça geniş. Lejyon sayılan komutanlar olarak ordunuzu yönetmek ve savaşa hazırlamak en önemli göreviniz. Stratejinizi geliştirdikten sonra artık savaşa hazırsınız. Durmayın, saldırın. Top War: Battle Game APK dosyasını hemen indirerek ordunuzu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Top War: Battle Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Top War: Battle Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder