Top War: Battle Game ikon

Top War: Battle Game APK

v1.141.1

Top War: Battle Game Açıklama

Top War: Battle Game APK ile minyon askerlerin destansı savaşına katılın.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan Top War oyunu ile sürükleyici savaşlar sizi bekliyor. Kara, hava ve deniz kuvvetleri dahil askeriyenin her türlüsü oyunda mevcut. Sizin emrinizle saldırıya geçecek ordular düşmanı yok etmek için hazır. Askerlerinizi geliştirin, ordunuzu büyütün ve savaşmaya başlayın.


Hemen hemen her savaş oyununda olduğu gibi Top War: Battle Game oyununda da asker ve binaları geliştirme seçenekleri var. Ancak diğer oyunlardan farklı olarak Top War'da geliştirmeyi tamamlamak için iki askeri veya binayı birleştirmeniz yeterli oluyor. Bu sayede hem geliştirme süresi olmuyor hem de istediğiniz hızlı gelişmeyi yapabiliyorsunuz.


Oyunun hikayesi oldukça geniş. Lejyon sayılan komutanlar olarak ordunuzu yönetmek ve savaşa hazırlamak en önemli göreviniz. Stratejinizi geliştirdikten sonra artık savaşa hazırsınız. Durmayın, saldırın. Top War: Battle Game APK dosyasını hemen indirerek ordunuzu kontrol edebilirsiniz. İyi eğlenceler.

Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri Top War: Battle Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.141.1

GeliştiriciTopwar Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.2 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi20.12.2020 - 11:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme53

Dosya boyutu 150 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10711

GÜVENLİKİndireceğiniz Top War: Battle Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.topwar.gp

APK imzası: 64b7c13a4a5d6970313222a21acc05516584df28

Top War: Battle Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Top War: Battle Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder