World of Tanks Blitz

World of Tanks Blitz

v3.3.1.591

MMO oyun tarzını en iyi yansıtan oyunlardan World of Tanks Blitz ikinci dünya savaşından esinlenerek çevrimiçi çok oyunculu tank savaşı senaryosu üzerine geliştirilmiş. Sezgisel dokunmatik kontrolleri sayesinde tank kontrollerinin çok kolay ve hızlı yapıldığı oyunda kendi klanınızı oluşturup savaş alanına ekip halinde çıkabilirsiniz.

 

Toplamda 200'den fazla tank modeli 2. dünya savaşındaki ülkelere göre sınıflandırılmış. Yani ikinci dünya savaşında ülkelerin kullandıkları tank modelleri ile oyuna gerçeklik katılmış. Düşük seviyeden üst seviyelere doğru geliştirilebilen tanklar 18 farklı savaş alanında çarpışmak için hazır. İlk başta 7'ye 7 çevrimiçi olarak oynanan oyun, ilerleyen bölümlerde kendi klanınızı kurmanıza izin veriyor. Bu sayede belli bir ekip olarak dünyadaki bütün World of Tanks Blitz oyuncuları ile savaşabilirsiniz.

 

Görüntü ve ses kalitesinin gayet başarılı olduğu World of Tank Blitz APK dosyasını indirip kurduktan sonra oyun internet üzerinden veri dosyalarını otomatik olarak indirmeye başlayacak. Bu nedenle kurulum sırasında kablosuz internet bağlantınızın olması gerekiyor.

World of Tanks Blitz ekran görüntüleri World of Tanks Blitz ekran görüntüleri World of Tanks Blitz ekran görüntüleri World of Tanks Blitz ekran görüntüleri World of Tanks Blitz ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

World of Tanks Blitz v3.3.1.591 sürümündeki yenilikler:

 

- Harita yenilendi,

- Maden sahası yenilendi,

- Yeni bir kamuflaj eklendi,

- 'Yiğitçe Savaş' isimli yeni bir özellik eklendi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.3.1.591

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi07.11.2016 - 11:30

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme2716

Dosya boyutu 53.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7267

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

World of Tanks Blitz Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce World of Tanks Blitz v3.3.1.591 için
Hileli mi bu oyun