Age of Kings: Skyward Battle ikon

Age of Kings: Skyward Battle APK

v2.52.0

MMOSLG tarzında geliştirilen Age of Kings: Skyward Battle impratorların dünya hükümdarlığı için savaştığı gerçek zamanlı bir strateji oyunu.

 

Tamamen internet üzerinden ve gerçek zamanlı oynanabilen savaş oyununda kendi imparatorluğunuzu kurduktan sonra dünya haritasını keşfe çıkıyor ve imparatorluğunuzun topraklarını genişletmek için mücadele ediyorsunuz. Her yeni keşifte yeni dostlar ve yeni düşmanlar edinmeniz mümkün, bu nedenle ordunuzu kendine özel ve farklı yeteneklerden oluşan birliklerle genişletmeniz gerekiyor. Age of Kings'te güçlü ordu daha çok savaş anlamına geliyor. Eğer gücünüz yetmezse ittifak sistemi üzerinden yeni ittifaklara katılarak savaşlarda daha etkili olabilir ve ortaklarınızın stratejilerini inceleyebilirsiniz.

 

Age of Kings: Skyward Battle'daki şehrinizi yeni topraklar keşfettikçe daha verimli olan yerlere taşıyabiliyorsunuz. Ayrıca her seviyede farklı şehir özelliklerinin kilidi açılıyor ve ganimet yöntemiyle kazandığınız birçok şeyi kendi şehrinizde yapmaya başlayabiliyorsunuz. Yüksek kaliteli grafiklere sahip strateji oyunu Age of Kings APK dosyasını hemen indirerek şehrinizi kurmaya ve imparatorluğunuzu genişletmeye başlayabilirsiniz.

Age of Kings: Skyward Battle ekran görüntüleri Age of Kings: Skyward Battle ekran görüntüleri Age of Kings: Skyward Battle ekran görüntüleri Age of Kings: Skyward Battle ekran görüntüleri Age of Kings: Skyward Battle ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder