Art of War 3: PvP RTS ikon

Art of War 3: PvP RTS APK

v1.0.64

Art of War 3 (AOW), eski klasik bilgisayardaki RTS oyunlarının en iyi haline getirilmiş olan, gerçek zamanlı bir online strateji oyunudur. Muharebe alanında komut verin, fethedin ve düşmanınızı yenin!

 

Bu modern savaş oyununda düşmanınız üzerinde üstünlük kazanabilmeniz için PvP muharebelerinde diğer oyuncularla savaşmanız, yeni savaş taktikleri geliştirmeniz, kazanma stratejilerinizi belirlemeniz ve piyadeyi, hücum araçlarını, tankları, deniz ve hava kuvvetlerini yükseltmeniz gerekiyor.

 

Oyunun hikayesi yakın gelecekte geçen olaylar üzerine kurulmuş. Dünya, iki savaşan grup arasındaki küresel çatışma içerisindedir: Konfederasyon ve Direniş. İki taraftan birisini seçerek başladığınız oyunda diğer komutanlarla omuz omuza savaşarak bu Dünya Savaşını kazanın. Konfederasyon tarafına geçerek kırmızı alarmdan itibaren dünyayı koruyun. İsyancıların arasına katılıp dünya egemenlik sistemini yok edin. Her iki tarafında kendine özgü strateji ve ekipmanları var ve bu sayede savaşın heyecanı çok değişiyor.

 

Android RTS (gerçek zamanlı strateji) oyunlarını seviyorsanız Art of War 3 (AOW) kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Art of War 3 APK dosyasını hemen indirerek gelecekteki dünyanın savaşında yerinizi alın. İyi oyunlar.

Art of War 3: PvP RTS ekran görüntüleri Art of War 3: PvP RTS ekran görüntüleri Art of War 3: PvP RTS ekran görüntüleri Art of War 3: PvP RTS ekran görüntüleri Art of War 3: PvP RTS ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder