VEGA Conflict ikon

VEGA Conflict APK

v1.132165

VEGA Conflict APK, galaksiyi kurtarmak için savaşacağınız fantastik bir bilim kurgu oyunudur.


Kötü VEGA federasyonunun elinde olan galaksiyi kurtarmak oyundaki ana göreviniz. Uzayda geçen oyun hikayesinde kendi filonuzu kuracak, savaş aletlerinizi geliştirecek ve PvP tabanlı savaşlarda galaksiyi kurtarmak için savaşacaksınız. Galaksiyi kurtarmak için savaşta kullanacağınız stratejiyi tamamen siz belirliyorsunuz. Savaş filonuza bağlı olarak stratejinizi kurgulayın, gerçek zamanlı olarak savaşın. Bu hikayede size düşen görev galaksinin lideri olmak.


VEGA Conflict gerçek zamanlı oynanan bir oyun. Sizin gibi birçok komutan galaksiyi kurtarmak için oyunda mücadele ediyor olacak. İsterseniz bu mücadelede ittifaklar kurarak işbirliği yapabilir ve gücünüzü arttırabilirsiniz. Ancak yine de her oyuncu tek başına savaşı kazandığında sahip olduğu askeri güç ve liderlik daha fazla önem taşıyor. Bu nedenle filonuzun askeri yeteneklerini güçlü tutmak zorundasınız.


Uzaydaki efsane savaşa katılmak için VEGA Conflict APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Harika grafik kalitesi, sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun hikayesi ile VEGA Conflict'te mükemmel bir oyun deneyimi sizi bekliyor. İyi eğlenceler.

VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder