VEGA Conflict ikon

VEGA Conflict APK

v1.136890

VEGA Conflict Açıklama

VEGA Conflict APK, galaksiyi kurtarmak için savaşacağınız fantastik bir bilim kurgu oyunudur.


Kötü VEGA federasyonunun elinde olan galaksiyi kurtarmak oyundaki ana göreviniz. Uzayda geçen oyun hikayesinde kendi filonuzu kuracak, savaş aletlerinizi geliştirecek ve PvP tabanlı savaşlarda galaksiyi kurtarmak için savaşacaksınız. Galaksiyi kurtarmak için savaşta kullanacağınız stratejiyi tamamen siz belirliyorsunuz. Savaş filonuza bağlı olarak stratejinizi kurgulayın, gerçek zamanlı olarak savaşın. Bu hikayede size düşen görev galaksinin lideri olmak.


VEGA Conflict gerçek zamanlı oynanan bir oyun. Sizin gibi birçok komutan galaksiyi kurtarmak için oyunda mücadele ediyor olacak. İsterseniz bu mücadelede ittifaklar kurarak işbirliği yapabilir ve gücünüzü arttırabilirsiniz. Ancak yine de her oyuncu tek başına savaşı kazandığında sahip olduğu askeri güç ve liderlik daha fazla önem taşıyor. Bu nedenle filonuzun askeri yeteneklerini güçlü tutmak zorundasınız.


Uzaydaki efsane savaşa katılmak için VEGA Conflict APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Harika grafik kalitesi, sezgisel kontrolleri ve akıcı oyun hikayesi ile VEGA Conflict'te mükemmel bir oyun deneyimi sizi bekliyor. İyi eğlenceler.

Son güncellemede neler var?

VEGA Conflict APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni savaş karakterleri eklenmiş, oyun dengeleri geliştirilmiş, strateji kurgusu optimize edilmiş ve hatalar düzeltilmiş.

VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri VEGA Conflict ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.136890

GeliştiriciKIXEYE

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi10.09.2020 - 10:23

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme24

Dosya boyutu 95.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10572

GÜVENLİKİndireceğiniz VEGA Conflict APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.kixeye.vegaconflict

APK imzası: 6bb0c90028f41e1a11a9f956dc4553e22db13749

VEGA Conflict eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm VEGA Conflict versiyonları:
  • 1. VEGA Conflict v1.132165

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder