West Game ikon

West Game APK

v2.0

West Game Açıklama

Amerika'nın kovboyları West Game oyunuyla kasabaya iniyor.


Oyun aslında bir şehir kurma oyunu ancak bu sefer modern şehirler yerine Amerika'nın Vahşi Batı temalı kasabalarını kuruyorsunuz. Ve tabii ki oyunun ana karakteri kovboylardan oluşuyor. Tamamı gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen her kovboy oyunda kendine ait bir kasaba kurmak ve yönetmekle görevli. Ayrıca Vahşi Batı'nın düellolarına katılarak rakip kovboyların kasabalarını ele geçirmek de görevleriniz arasında.


West Game'de bildiğimiz modern binalar ve fabrikalar yok. ABD kültürüne ve özellikle Vahşi Batı yapısına uygun binalarla kasabanızı seviye seviye büyütüyor ve en iyi kovboy olmak için savaşıyorsunuz. Oyunda mücadele etmeniz gerekenler sadece rakip kovboylar değil, kasabanın huzurunu kaçıran birçok çete ve haydut grupları da sizi zorlayacak. Kuracağınız kovboy ordusu ile tüm düşmanlara karşı zafer kazanmanız ve kasabanın huzurunu tekrar sağlamanız şart.


LEXIANG oyun stüdyosunun geliştirdiği West Game retro tarzı grafiklerle oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Başarılı kurgu ve akıcı senaryo ile sıkılmadan oynayacağınız oyun tamamen ücretsiz. West Game APK dosyasını ücretsiz indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

West Game ekran görüntüleri West Game ekran görüntüleri West Game ekran görüntüleri West Game ekran görüntüleri West Game ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.0

GeliştiriciLEXIANG CO., LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi09.10.2019 - 17:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme53

Dosya boyutu 103 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9901

GÜVENLİKİndireceğiniz West Game APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: leyi.westgame

APK imzası: 7debd0dcd99fa25cddcf0e14e4c04082cd03df3e

West Game nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. West Game APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder