Infinity Clan ikon

Infinity Clan APK

v2.4.40

Infinity Clan Açıklama

Infinity Clan APK oyunu ile klanların ve şeflerin sürükleyici savaşına katılacaksınız.


Klan savaşı oyunlarını sevenlere hitap eden Infinity Clan oyununda aksiyon dolu savaşlar sizi bekliyor. Komutan rolünde katılacağınız oyun içerisinde toprakları birleştirerek topraklarınızı büyütecek, diğer bölgeleri keşfederek sınırlarınızı genişleteceksiniz. Elbette her komutanın büyük bir ordusu olur. Kendi askerlerinizi geliştirip yetiştirerek ordunuzu güçlendirmeniz gerekiyor. Topraklarınıza inşa edeceğiniz kaleleri savunmak için ordunuzun güçlü olması şart.


Gerçek oyunculara karşı savaşacağınız Infinity Clan oyununda sürükleyici bir savaş kurgusu bulunuyor. Komutan olarak size düşen görev askerlerinizi geliştirmek ve ordunuzu savaşa hazırlamak. Askeri stratejilerinize güveniyorsanız oyunu indirerek mücadeleye hemen katılın. Yüksek kalite grafiklere sahip olan Infinity Clan tamamen ücretsizdir. Infinity Clan APK dosyasını hemen indirin ve savaşmaya başlayın. İyi oyunlar.

Infinity Clan ekran görüntüleri Infinity Clan ekran görüntüleri Infinity Clan ekran görüntüleri Infinity Clan ekran görüntüleri Infinity Clan ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.4.40

GeliştiriciTG inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi25.05.2023 - 13:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme2

Dosya boyutu 617 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11430

GÜVENLİKİndireceğiniz Infinity Clan APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.topgamesinc.cw

APK imzası: 4013e37cec52744bb3dc4af2406e222053c0de1a

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Infinity Clan oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Infinity Clan nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Infinity Clan APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder