Warlords of Aternum ikon

Warlords of Aternum APK

v0.50.1

Warlords of Aternum Açıklama

Warlords of Aternum PvP tabanlı savaş arenasında gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele edeceğiniz başarılı bir strateji oyunudur. 

 

Epik hikayesiyle öne çıkan oyunda özel yeteneklere sahip askerlerden ordunuzu kurarak savaşmaya hazır hale geliyorsunuz. PvP ve PvE tabanlı savaşlardaki en önemli göreviniz düşman askerlerini yok ederek küresel listelerde üst sıralara tırmanmak. Savaşlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak kazanacağınız ödüller askerlerinizi geliştirmenizi, yeni zırh ve silahlarla güçlendirmenizi sağlıyor. Askerleriniz ne kadar güçlü olursa savaş alanında o kadar başarılı olacağınızı unutmayın.

 

Forge of Empires oyunuyla dikkat çeken Innogames ekibi Warlords of Aternum'da da oldukça başarılı bir oyun senaryosu ortaya koymuş. Yüksek kaliteli grafikleri ve aksiyon dolu oyun kurgusuyla sizi kendisine bağlayacak olan Warlords of Aternum tamamen ücretsiz. Warlords of Aternum APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri
Artıları

Akıcı oyun kurgusu,

Sürükleyici grafik yapısı,

Başarılı asker yetenekleri.

Eksileri

Oyun içi satın alma bedelleri yüksek.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.50.1

GeliştiriciInnoGames GmbH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi28.08.2018 - 11:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme52

Dosya boyutu 97.8 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8968

GÜVENLİKİndireceğiniz Warlords of Aternum APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: net.mantisshrimp.warlords

APK imzası: f43aa3efa774def68d10b6dfce2337f0a1d43400

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder