Warlords of Aternum ikon

Warlords of Aternum APK

v0.50.1

Warlords of Aternum PvP tabanlı savaş arenasında gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele edeceğiniz başarılı bir strateji oyunudur. 

 

Epik hikayesiyle öne çıkan oyunda özel yeteneklere sahip askerlerden ordunuzu kurarak savaşmaya hazır hale geliyorsunuz. PvP ve PvE tabanlı savaşlardaki en önemli göreviniz düşman askerlerini yok ederek küresel listelerde üst sıralara tırmanmak. Savaşlarda göstereceğiniz başarılara bağlı olarak kazanacağınız ödüller askerlerinizi geliştirmenizi, yeni zırh ve silahlarla güçlendirmenizi sağlıyor. Askerleriniz ne kadar güçlü olursa savaş alanında o kadar başarılı olacağınızı unutmayın.

 

Forge of Empires oyunuyla dikkat çeken Innogames ekibi Warlords of Aternum'da da oldukça başarılı bir oyun senaryosu ortaya koymuş. Yüksek kaliteli grafikleri ve aksiyon dolu oyun kurgusuyla sizi kendisine bağlayacak olan Warlords of Aternum tamamen ücretsiz. Warlords of Aternum APK dosyasını indirerek oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri Warlords of Aternum ekran görüntüleri
Artıları

Akıcı oyun kurgusu,

Sürükleyici grafik yapısı,

Başarılı asker yetenekleri.

Eksileri

Oyun içi satın alma bedelleri yüksek.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder