Last Fortress: Underground ikon

Last Fortress: Underground APK

v1.296.001

Last Fortress: Underground Açıklama

Last Fortress Underground APK dünyanın yaşadığı felaketten sonra hayatta kalmaya çalışan insanların hikayesini konu alan sürükleyici bir Android strateji oyunudur.


Zombi virüsü dünyanın her yerini sardı. Bu virüsten kurtulmanın tek bir yolu var: sığınakta yaşamak. Zorlu şartlara sahip sığınakta yaşamak hiç kolay olamayacak. Zombi kıyametinden sonra umut ışığının yerini nasıl karanlık aldıysa, insanların çaresizliği de öyle arttı. Ancak felaketten sonra hayatta kalmaya çalışan birçok insan var. Last Fortress Underground'da böyle bir karakteri kontrol ederek başlıyor ve alacağınız kararlarla insanların hayatını etkiliyorsunuz.


Last Fortress Underground'un hikayesi yer altında bulunan büyük bir sığınakta geçiyor. Sığınakta yaşamaya çalışan insanlar için tek kurtuluş yolu normal hayatlarındaki şartları burada da gerçekleştirmek. Uydu bağlantıları, güç kontrolleri, görev mekanizması, yiyecek üretme, teknoloji geliştirme ve tabii ki insanların eğitimi gibi çeşitli alanlarda yerine getirilmesi gereken birçok göreviniz var. Üstelik bu görevleri yapabilmek için ihtiyacınız olan malzemelerin hepsi yerin üstünde, yani zombilerin arasında. Bu nedenle gerektiğinde zombilerle savaşarak kaynaklara ulaşmanız ve insanların hayatta kalmasını sağlayacak geliştirmeleri yapmanız gerekiyor.


Android strateji oyunları arasında kendine özgü yapısı ile öne çıkan bu oyun, birçok Android oyun sever tarafından severek oynanıyor. Last Fortress Underground APK dosyasını hemen indirin ve zombi sonrası felakete uğrayan dünyadaki insanların hayat mücadelesine ortak olun. İyi oyunlar.

Last Fortress: Underground ekran görüntüleri Last Fortress: Underground ekran görüntüleri Last Fortress: Underground ekran görüntüleri Last Fortress: Underground ekran görüntüleri Last Fortress: Underground ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.296.001

GeliştiriciLIFE IS A GAME LIMITED

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 ay önce

Eklenme tarihi28.09.2022 - 22:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 1.08 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11148

GÜVENLİKİndireceğiniz Last Fortress: Underground APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.more.lastfortress.gp

APK imzası: 39a19450e900b78e9ae9a1f8c1191ec1151dfb2c

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Last Fortress: Underground oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Last Fortress: Underground nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Last Fortress: Underground APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder