Seçim Oyunu 2 ikon

Seçim Oyunu 2 APK

v1.1.2

Seçim Oyunu 2 Açıklama

Seçim Oyunu 2 APK ile kendi siyasi kariyerinizi yönetin.


Siyaset hayatımızın her alanında olduğu gibi Seçim Oyunu 2 oyunuyla telefonlarımıza da geliyor. Siyasi lider olarak katılacağınız oyunda kendi partinizi yönetecek, vatandaşların oylarını almak için çalışmalar yürüteceksiniz. Strateji tabanlı geliştirilen oyunda siyasi kariyerinizi belirleyecek birçok faktör var. Bunlara dikkat ederek partinizi yönetmek ve insanları ikna etmek zorundasınız.


Seçim Oyunu 2 sadece bir siyasi oyun değil; farklı oyun modları ile geniş içeriğe sahip. Örneğin, seçim gezilerine katıldığınızda otobüsü siz sürüyorsunuz. Bu tür oyun modunda trafik kurallarına uymanız, diğer arabalara hasar vermemeniz gerekiyor. Böylece hem partinizin ihtiyacı olan parayı hem de insanların beğenisini kazanıyorsunuz.


Türkiye merkezli oyun stüdyosu Yeti Games tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun grafikleri ve kontrollerinin gayet iyi düzeyde olduğunu belirtelim. Seçim Oyunu 2 APK dosyasını hemen indirerek kendi siyasi partinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.2

GeliştiriciYeti Game Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi09.03.2021 - 20:28

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme3117

Dosya boyutu 268 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10787

GÜVENLİKİndireceğiniz Seçim Oyunu 2 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: net.yetigames.secimoyunu2

APK imzası: ac6055c1fe0f980760a6ad33d50a761d0f59992f

Seçim Oyunu 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Seçim Oyunu 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

1

1 kullanıcı oyuna göre

Seçim Oyunu 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi9 ay önce Seçim Oyunu 2 v1.1.2 için
Yahu neden çalışan hile yok bu oyunda yaaa düzeltilsin nooolur