Seçim Oyunu 2 ikon

Seçim Oyunu 2 APK

v1.1.2

Seçim Oyunu 2 APK ile kendi siyasi kariyerinizi yönetin.


Siyaset hayatımızın her alanında olduğu gibi Seçim Oyunu 2 oyunuyla telefonlarımıza da geliyor. Siyasi lider olarak katılacağınız oyunda kendi partinizi yönetecek, vatandaşların oylarını almak için çalışmalar yürüteceksiniz. Strateji tabanlı geliştirilen oyunda siyasi kariyerinizi belirleyecek birçok faktör var. Bunlara dikkat ederek partinizi yönetmek ve insanları ikna etmek zorundasınız.


Seçim Oyunu 2 sadece bir siyasi oyun değil; farklı oyun modları ile geniş içeriğe sahip. Örneğin, seçim gezilerine katıldığınızda otobüsü siz sürüyorsunuz. Bu tür oyun modunda trafik kurallarına uymanız, diğer arabalara hasar vermemeniz gerekiyor. Böylece hem partinizin ihtiyacı olan parayı hem de insanların beğenisini kazanıyorsunuz.


Türkiye merkezli oyun stüdyosu Yeti Games tarafından geliştirilen bu oyun tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunun grafikleri ve kontrollerinin gayet iyi düzeyde olduğunu belirtelim. Seçim Oyunu 2 APK dosyasını hemen indirerek kendi siyasi partinizi yönetmeye başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Seçim Oyunu 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Seçim Oyunu 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri Seçim Oyunu 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder