Rise of the Kings ikon

Rise of the Kings APK

v1.4.3

Rise of the Kings, kesintisiz strateji savaşlarının gerçekleştiği sürükleyici bir oyun.

 

Oyunun hikayesi insanları sürekli savaşlarla tehdit eden kötülere karşı bir grup kahramanın harekete geçmesiyle başlıyor. Sizin de yer aldığınız bu kahramanlar arasında kim daha iyi olacak, kim insanlığı kurtaracak henüz belli değil. Ordunuzu toplayın, stratejinizi belirleyin ve gerçek oyuncularla birlikte savaşmaya başlayın. Savaş alanında göstereceğiniz başarı sizi hem liderlik tablosunda yükseltecek, hem de düşmanların korkmasını sağlayacak.

 

Rise of the Kings (ROK) üzerinde gerçekleşen savaşlar hem RTS (gerçek zamanlı strateji) hem de MMO tabanlı geliştirilmiş. Bu da oyunun sürükleyiciliğini arttıran en önemli özelliği. Rise of the Kings APK dosyasını indirerek Lord statüsünde savaşmaya ve insanlığı kurtarmaya başlayın. İyi oyunlar.

Rise of the Kings nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rise of the Kings APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rise of the Kings ekran görüntüleri Rise of the Kings ekran görüntüleri Rise of the Kings ekran görüntüleri Rise of the Kings ekran görüntüleri Rise of the Kings ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Ashen Tapınağı isimli yeni ittifak binası,

Atlantis Kale Teması,

Bige, Eritra ve Kirai isimli yeni kahramanlar,

Savaş sonrası telafi iyileştirmeleri,

Krallık Savaş turnuvası geliştirmeleri,

Küçük hata düzeltmeleri.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder