Clash of Queens: Dragons Rise ikon

Clash of Queens: Dragons Rise APK

v2.1.1

Clash of Queens: Dragons Rise Açıklama

Clash of Queens: Dragons Rise oyununda tüm Kraliçe ve Şövalyeler onurları için savaşıyorlar.

 

MMO tabanlı olarak geliştirilen oyunda dünyanın herhangi bir yerindeki gerçek oyunculara karşı savaşacak ve onların topraklarını ele geçirmeye çalışacaksınız. Kraliçe veya Şövalye rollerinden birisini seçerek başlayacağınız oyundaki en önemli göreviniz köyünüzü imparatorluk haline getirmek. Hedefinize ulaşmak için asker ocakları, şatolar, savunma ve saldırı kuleleri gibi yapıları halkınıza inşa ettirmeniz gerekiyor. Harita üzerinde dağınık halde bulunan halk topluluklarını imparatorluğunuza katarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

 

Clash of Queens: Dragons Rise'ta imparatorluğunuzun gücünü gösteren önemli öğelerden birisi ejderhalarınız. Köyünüzün kuruluşuyla birlikte beslemeye başlayacağınız ejderhanızın gelişimini hızla tamamlayarak Ejderha Avcılık Faaliyetleri'ne katılabiliyorsunuz. Bu faaliyetlerde rakiplerinize karşı üstünlük sağladığınızda yeni ejderhalar ve para ödülleri kazanıyorsunuz.

Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.1.1

GeliştiriciElex Wireless

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi02.07.2017 - 15:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme69

Dosya boyutu 68.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7662

GÜVENLİKİndireceğiniz Clash of Queens: Dragons Rise APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.elex.coq.gp

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder