Clash of Queens: Dragons Rise ikon

Clash of Queens: Dragons Rise APK

v2.1.1

Clash of Queens: Dragons Rise oyununda tüm Kraliçe ve Şövalyeler onurları için savaşıyorlar.

 

MMO tabanlı olarak geliştirilen oyunda dünyanın herhangi bir yerindeki gerçek oyunculara karşı savaşacak ve onların topraklarını ele geçirmeye çalışacaksınız. Kraliçe veya Şövalye rollerinden birisini seçerek başlayacağınız oyundaki en önemli göreviniz köyünüzü imparatorluk haline getirmek. Hedefinize ulaşmak için asker ocakları, şatolar, savunma ve saldırı kuleleri gibi yapıları halkınıza inşa ettirmeniz gerekiyor. Harita üzerinde dağınık halde bulunan halk topluluklarını imparatorluğunuza katarak gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

 

Clash of Queens: Dragons Rise'ta imparatorluğunuzun gücünü gösteren önemli öğelerden birisi ejderhalarınız. Köyünüzün kuruluşuyla birlikte beslemeye başlayacağınız ejderhanızın gelişimini hızla tamamlayarak Ejderha Avcılık Faaliyetleri'ne katılabiliyorsunuz. Bu faaliyetlerde rakiplerinize karşı üstünlük sağladığınızda yeni ejderhalar ve para ödülleri kazanıyorsunuz.

Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri Clash of Queens: Dragons Rise ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder