The Godfather: Family Dynasty ikon

The Godfather: Family Dynasty APK

v1.89

The Godfather: Family Dynasty oyunuyla ünlü mafya babası Don Vito Corleone ve düşmanları karşı karşıya geliyor.


Vito Corleone'un gençliğinden itibaren büyük bir mafya babasına dönüşmesi, diğer mafyalara karşı üstün gelmesi tamamen size bağlı. Aslında oyundakit emel göreviniz büyük bir mafya imparatorluğu kurmak, bunun için kirli ilişkilerle birlikte etkili bir strateji ağı kurmanız gerekiyor. Her mafya babasının ihtiyacı olan itibarı ve saygınlığı sağlamak hiç kolay değil, bunu başarmak için silah kullanmaktan ve şiddete başvurmaktan çekinmeyin. Her başarılı görev sonrasında büyük ödülünüz kazanacağınız saygınlık oluyor.


Baba filminden esinlenerek geliştirilen oyunda geniş bir şehir haritası ve en büyük para kaynağınız rant var. Kirli ilişkilerinizi kullanarak şehrin kritik noktalarını emriniz altına almak mafya babası yolculuğunuzdaki önemli noktalardan birisi. Aynı zamanda etkisiz hale getireceğiniz mafya babalarının varlıklarına çökmek de önemli bir gelir kaynağı durumunda.


Oyunda kullanılan grafik yapısı gayet akıcı, şehir haritasının biraz dar bir açıdan görünmesini sevmeyebilirsiniz ama oyunun hikayesi bunu kapatacak kadar sizi etkileyecektir. The Godfather Family Dynasty APK dosyasını indirerek büyük mafya imparatorluğunuzu kurmaya hemen başlayın. İyi oyunlar.

The Godfather: Family Dynasty ekran görüntüleri The Godfather: Family Dynasty ekran görüntüleri The Godfather: Family Dynasty ekran görüntüleri The Godfather: Family Dynasty ekran görüntüleri The Godfather: Family Dynasty ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Google Play entegrasyonu geliştirilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder