Invasion: Modern Empire ikon

Invasion: Modern Empire

v1.38.27

Savaş ve strateji oyunu Invasion: Modern Empire, sizi dünyanın en güçlü komutanı olmaya ve kendi imparatorluğunuzu kurmaya davet ediyor.

 

Küresel bir savaş içerisindeki modern dünyayı konu alan Invasion: Modern Empire RTS (gerçek zamanlı strateji) yapısı ve çevrimiçi PvP moduyla destansı savaşlara sahne oluyor. Sizin gibi tamamen gerçek oyunculardan oluşan komutanların yürüttüğü savaşın sonunda sadece bir komutan kendi imparatorluğunu kurabilecek. Oyunda yer alan lonca ve ittifak sistemi sizi diğer oyuncularla işbirliğine zorluyor ancak, aynı sistem sayesinde bölgenizde gerçekleşen savaşlarda ağırlığınız koymanızı da sağlıyor. Invasion: Modern Empire'ın kaotik dünyasında düşmanlarınızı seçebilmek için ittifak yapmanız şart, aksi halde imparatorluğunuz ve topraklarınız düşman oyuncuların işgali altında kalabiliyor.

 

Oyun hikayesi ağırlıkla savaşlar üzerine olsa da, bu savaşların bir hazırlık süreci mutlaka oluyor. Ordunuzu güçlendirmek ve topraklarınızı genişletmek için ihtiyacınız olan askeri binaları, büyük savunma saniyelerini savaşlardan kazanacağınız para puanları kullanarak inşa edebiliyorsunuz. Silah teknolojinizi her zaman güncel tutmaya dikkat edin, bu savaş alanında ve büyük komutan olma yolunda elinizi güçlendiren önemli bir etken.

 

Gerçek zamanlı savaş ve strateji oyunu Invasion: Modern Empire ücretsiz olarak oynanabiliyor. Dünyanın en büyük komutanı olmak ve kendi modern imparatorluğunuzu kurmak için APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın.

Invasion: Modern Empire nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Invasion: Modern Empire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Invasion: Modern Empire ekran görüntüleri Invasion: Modern Empire ekran görüntüleri Invasion: Modern Empire ekran görüntüleri Invasion: Modern Empire ekran görüntüleri Invasion: Modern Empire ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Hayalet adında yeni bir güç eklenmiş. Özel görevlere katılarak savaşı kazanmalarına yardım edin.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.38.27

Geliştiricitap4fun

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.11.2017 - 12:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme219

Dosya boyutu 264 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7942

Güvenlik seçicileri
Invasion: Modern Empire eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Invasion: Modern Empire versiyonları:
  • 1. Invasion: Modern Empire v1.36.90
  • 2. Invasion: Modern Empire v1.35.73

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder