Lords & Knights ikon

Lords & Knights APK

v6.17.0

MMO tabanlı geliştirilen Lords & Knights oyunuyla kendi imparatorluğunuzu kuracak ve en güçlü imparator olmaya çalışacaksınız.

 

Ortaçağ zamanında geçen oyun hikayesinde, ilk başta küçük bir kaleye sahip Krallığın Lordu olarak oyuna başlıyorsunuz. Her Lord gibi sizin de amacınız imparatorluğu ele geçirmek. Bu amaç için  diğer Lordlarla gireceğiniz mücadele sonrasında imparatorluk yolunda uzun soluklu bir savaş maratonuyla karşılacak, geliştirdiğiniz stratejiler sayesinde topraklarınızı büyüteceksiniz.

 

Oyunda en önemli etken tabii ki ordunuz. Piyade ve süvari birliklerini oluşturduktan sonra askerleri çeşitli görevlere göndererek savaşa hazırlamanız gerekiyor. Bu görevlerin başında ise haydut kovalamak, rakip askerlerle mızrak dövüşlerine katılmak ve kale festivallerinde atıcılık yapmak geliyor. Oyundaki her krallığın en önemli savunma birimi kalelerden oluşuyor. Krallığın gelişmesi ve imparatorluğa dönüşmesinden sonra basit kaleler yerine hisar inşa ederek tam bir savunma seti oluşturuyorsunuz.

 

Lords & Knights'ta yer alan her Krallığın birbiriyle ittifak yapması mümkün. Özellikle Krallıktan İmparatorluğa geçiş aşamasında, çok güçlü rakiplerle karşılaştığınız zaman ittifak yapmak savaşı kazanmanızı sağlayabiliyor. Aynı zamanda ittifak sisteminde her Lord farklı bir görev üstlenerek kendisini geliştirebiliyor.

 

Oyunda kullanılan grafik yapısı gayet yeterli seviyede, savaş animasyonları ve sahneler arası geçişler akıcı bir şekilde ilerliyor. Ücretsiz geliştirlen Lords & Knights APK dosyasını indirerek Ortaçağ'ın MMO savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Lords & Knights ekran görüntüleri Lords & Knights ekran görüntüleri Lords & Knights ekran görüntüleri Lords & Knights ekran görüntüleri Lords & Knights ekran görüntüleri

Yorumlar

Lords & Knights için toplam 3 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
fatihhan005 yıl önce Lords & Knights v3.4.0 için
nasıl birşey arkadaşlar
Ziyaretçi7 yıl önce Lords & Knights v3.4.0 için
İyi diil
Ziyaretçi7 yıl önce Lords & Knights v3.4.0 için
ONLİNE MI