Batman Arkham Origins v1.2.4 ikon

Batman Arkham Origins v1.2.4 APK

Android işletim sistemine sahip cihazlar için 19 Eylül 2014 tarihli Batman Arkham Origins v1.2.4 güncellemesi ile karşınızda.Yeni mobil oyun, Batman: Arkham Origins ölümcül suikastçılar ve haydut bir takım karşı karşıya, Gotham’ın Kara Şövalye olarak değer kanıtlamak. NetherRealm Studios Kavgacı tip oynamak için bu ücretsiz Gotham City’nin en tehlikeli yerlerinden yolumuzu mücadele.Oyun içi para ve Batman yükseltme ve yol boyunca benzersiz Batsuits ton kilidini, dünyanın en yıkıcı suç savaşçısı haline ödülleri kazanın.


Batman konsol sürümüne mobil oyun bağlayın: Arkham Origins ve başka hiçbir yerde alamıyorum daha özel içerik kilidini. Özel Özellikler:JSA Liberty Dosyalar Batman, Batman ve Ötesi gibi mobil oyun, özel Batsuit derileri.Çapraz platform oyunun mobil ve konsol sürümleri arasında açar.Şehir oyulma ve şapkaları, Kemerler, Batarangs, burunları ve Armor bulmak! Batsuits kilidini ve yükseltmek için hepsini toplayın.  


ONEMLİ NOT: HİLELİDİR....

Yorumlar

Batman Arkham Origins v1.2.4 için toplam 22 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Batman Arkham Origins v1.2.4 için
Oyun hate veriyo sorun bulun
Ziyaretçi3 yıl önce Batman Arkham Origins v1.2.4 için
beyler benımkı bır dk surdu
Ziyaretçi5 yıl önce
Süüüüüpppppppppeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr....................
Ziyaretçi6 yıl önce
Abi güzelde ayni windows 10umdaki gibi
Ziyaretçi6 yıl önce

benim telefon samsung galaxy ace çalışır mı