Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Dustoff Heli Rescue 2

Dustoff Heli Rescue 2

v1.3
reklamlar
Dustoff Heli Rescue 2
Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dustoff Heli Rescue 2 Açıklama

Kurtarma helikopteri oyunu Dustoff Heli Rescue 2'de esir düşen askerlerinizi kurtarmak için mücadele ediyorsunuz.

 

Piksel grafiklere sahip olan oyun çeşitli bölgelerde esir düşen birlik askerlerini kurtarma operasyonlarını konu alıyor. Operasyonu yönetense sizsiniz. Kurtarma helikopteri eşliğinde ve özel yetişmiş askerlerinizle birlikte orman, çöl, bataklık ve maden arazisi gibi farklı bölgelerde gizli operasyonlara çıkarak esirleri kurtarmanız gerekiyor. Oyunu eğlenceli kılan özelliklerden biri de askerlerinizi kurtarmak için operasyon bölgesindeki araba ve araçları kullanabiliyor olmanız. Esirleri kurtarmak için kamyonla ortalığı birbirine katmak kulağa oldukça eğlenceli geliyor.

 

Dustoff Heli Rescue 2 oyununda tamamlamanız gereken onlarca görev bulunuyor ve her görevin hikayesi birbirinden farklı. Bu görevleri tamamlamak için de 9 helikopter ve 10'dan fazla silah türü kullanımınıza sunulmuş. Görevlerden kazanabileceğiniz puanlarla yeni araçlar satın alarak operasyonlarda daha etkili olabilirsiniz.

reklamlar

Dustoff Heli Rescue 2 Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: