Dustoff Heli Rescue 2 ikon

Dustoff Heli Rescue 2 APK

v1.3

Kurtarma helikopteri oyunu Dustoff Heli Rescue 2'de esir düşen askerlerinizi kurtarmak için mücadele ediyorsunuz.

 

Piksel grafiklere sahip olan oyun çeşitli bölgelerde esir düşen birlik askerlerini kurtarma operasyonlarını konu alıyor. Operasyonu yönetense sizsiniz. Kurtarma helikopteri eşliğinde ve özel yetişmiş askerlerinizle birlikte orman, çöl, bataklık ve maden arazisi gibi farklı bölgelerde gizli operasyonlara çıkarak esirleri kurtarmanız gerekiyor. Oyunu eğlenceli kılan özelliklerden biri de askerlerinizi kurtarmak için operasyon bölgesindeki araba ve araçları kullanabiliyor olmanız. Esirleri kurtarmak için kamyonla ortalığı birbirine katmak kulağa oldukça eğlenceli geliyor.

 

Dustoff Heli Rescue 2 oyununda tamamlamanız gereken onlarca görev bulunuyor ve her görevin hikayesi birbirinden farklı. Bu görevleri tamamlamak için de 9 helikopter ve 10'dan fazla silah türü kullanımınıza sunulmuş. Görevlerden kazanabileceğiniz puanlarla yeni araçlar satın alarak operasyonlarda daha etkili olabilirsiniz.

Dustoff Heli Rescue 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Dustoff Heli Rescue 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri Dustoff Heli Rescue 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder