İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji ikon

İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji APK

v1.0.23

İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji oyunuyla tarihi imparatorlukların mücadelesine katılın.


Orta Çağ tarihi dönemini konu alan bu oyun askeri ve jeopolitik stratejisi üzerine geliştirilmiş. Normalde imparatorluk oyunları bol aksiyonlu savaşlarla karşımıza çıkar. İmparatorluklar Dönemi oyunu ise savaştan çok askeri stratejinin öne çıktığı bir yapım olarak öne çıkıyor. İmparatorluk göreviyle katılacağınız oyunda temel göreviniz bir strateji oluşturmak ve bu stratejiye bağlı bir şekilde devletinizi yönetmek. Oyundaki diğer devletler de gerçek oyuncular tarafından kontrol edildiği için rakiplerinizin stratejilerini analiz etmeli ve onlara karşı adımlar atarak masada yenmelisiniz.


İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji oyunundaki diğer önemli göreviniz ise, devletinizin ve milletinizin ihtiyacı olan ekonomik ürünleri üretmeyi sağlamak. Bunu yapabilmek içinse çevre kaynakları toplamanız ve diğer devletlerle ticaret yapmanız gerekiyor.


Başarılı grafikleri ve akıcı oyun hikayesiyle dikkatleri çeken oyun strateji oyunlarını sevenler için gayet iyi bir seçim. İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji APK dosyasını ücretsiz bir şekilde indirerek hemen imparatorluğunuzu yönetmeye başlayabilirsiniz.

İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji ekran görüntüleri İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji ekran görüntüleri İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji ekran görüntüleri İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji ekran görüntüleri İmparatorluklar Dönemi - Askeri strateji ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder