Battle Warship: Naval Empire ikon

Battle Warship: Naval Empire APK

v1.4.8.6

Battle Warship: Naval Empire Açıklama

Yenilmez amiraller Battle Warship: Naval Empire oyunuyla sürükleyici bir deniz savaşında karşı karşıya geliyor.


Kendi donanmanızı seçerek başladığınız oyunda dünyanın en güçlü amirali olmak için korsanlara ve ileri teknolojiye sahip donanmalara karşı sürükleyici bir savaşa çıkıyorsunuz. Gerçek oyuncuların kontrol ettiği diğer donanmalara karşı sürekli savaşmaya hazır halde olmanız ve gemilerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde destroyer, kruvazör, uçak gemisi ve özel donatılmış savaş gemisi seçenekleri bulunuyor. Başlangıçta bunların hepsine sahip olmuyorsunuz ama savaşlarda kazanacağınız para puanlarla donanmanızı genişletiyorsunuz.


Battle Warship'i diğer deniz savaşı oyunlarından ayıran en önemli faktör grafik modellemesi ve savaş stilleri. Gerçekçi tasarlanmış savaş arenasında, savaşın her detayı başarılı bir şekilde oyuncuya yansıtılıyor. Donanmanızla savaş alanına gittiğinizde ani bir uçak baskını ya da drone keşfiyle karşılaşmanız mümkün. Bu nedenle donanmanızın radarını sürekli açık tutarak savunmaya ve saldırmaya hazır olmanız gerekiyor.


Battle Warship: Naval Empire normal seviye sisteminde ücretsiz oynanabilen bir oyun. Ancak isterseniz özel geliştirmeler için satın alma seçenekleri de mevcut. Battle Warship: Naval Empire APK dosyasını indirerek sürükleyici deniz savaşlarındaki yerinizi hemen alın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Battle Warship: Naval Empire APK son sürüm ile;

Uçak gemileri için yeni zırhlar eklenmiş,

Mi-8 Hip ve Harbin Z-9 uçakları güçlendirilmiş,

Kızıl Baron isimli yeni uçak eklenmiş,

Yeni skinler eklenmiş.

Battle Warship: Naval Empire ekran görüntüleri Battle Warship: Naval Empire ekran görüntüleri Battle Warship: Naval Empire ekran görüntüleri Battle Warship: Naval Empire ekran görüntüleri Battle Warship: Naval Empire ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.4.8.6

GeliştiriciSpecial Gamez

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.02.2018 - 11:27

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme89

Dosya boyutu 262 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8328

GÜVENLİKİndireceğiniz Battle Warship: Naval Empire APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.special.warship

APK imzası: ad98f3793513bed13ddc4b43b00263c0c77bf2bd

Battle Warship: Naval Empire eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Battle Warship: Naval Empire versiyonları:

Battle Warship: Naval Empire nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Battle Warship: Naval Empire APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder