King of Avalon: Dragon Warfare

King of Avalon: Dragon Warfare

v2.9.1

Orta Çağ'ın en stratejik dönemini yansıtan King of Avalon: Dragon Warfare oyuncuları MMO tarzıyla yoğun bir imparatorluk savaşlarına davet ediyor.

 

Kendi şehrinizi ve askeri birliklerinizi kurarak başladığınız oyunda, imparatorluğunuzun gelişimini hızlıca ilerletmeli ve düşmanların saldırılarına karşı her zaman hazırlıklı olmalısınız. Bu oyunda imparatorluğunuzu güçlendirmek için askeri birlikler dışında başka bir şeye daha ihtiyacınız var: Ejderha yetiştirmek. Üstün saldırı gücü ve şehirleri yakıp kavuracak ateş yeteneğiyle öne çıkan ejderhaların yeteneklerini tamamen siz belirliyor, ve ona göre yetiştirmeye devam ediyorsunuz. İmparatorluğunuzla katılacağınız her savaşta en büyük yardımcınız ejderhalar olacak.

 

Oyunda bulunan ittifak sistemiyle ister arkadaşlarınızla ister diğer oyuncularla imparatorluklarınızın gücünü birleştirebiliyorsunuz. Kuracağınız bu ittifaklar hem savunma hem de saldırı gücünüzü arttıracak önemli bir etken. İttifak kurduğunuz yabancı oyuncularla oyunun sohbet özelliği üzerinden haberleşebiliyor ve böylece daha rahat bir şekilde birlikte hareket edebiliyorsunuz. Sohbet özelliğinin yabancı dilleri çevirme yeteneğinin olması da oldukça iyi düşünülmüş. 

King of Avalon: Dragon Warfare ekran görüntüleri King of Avalon: Dragon Warfare ekran görüntüleri King of Avalon: Dragon Warfare ekran görüntüleri King of Avalon: Dragon Warfare ekran görüntüleri King of Avalon: Dragon Warfare ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Merlin hediyelerindeki ve Krallık sohbetlerindeki sorunlar düzeltildi,

Ruh Arenası'nda savaşların atlanması sorunu düzeltildi.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.9.1

GeliştiriciDIANDIAN INTERACTIVE HOLDING

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi18.05.2017 - 11:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme683

Dosya boyutu 68.2 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7541

Eski versiyonlar
Uygulamanın Cepde üzerinde yayımlanan indirilebilir versiyonları:

King of Avalon: Dragon Warfare Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Iso5462 gün önce King of Avalon: Dragon Warfare v2.9.1 için
Super oyun