Alchemy War: Clash of Magic ikon

Alchemy War: Clash of Magic APK

v0.7.7

Alchemy War: Clash of Magic Açıklama

Alchemy War: Clash of Magic, kötülerle işbirliği yapmanız gereken sürükleyici bir strateji ve savaş oyunu.


MOBA ve RTS tabanlı geliştirilen Alchemy War, bir zamanlar periler ve meleklerin dünyası olan Simya Kıtası'ndaki dönüşümü konu alan bir oyun. Büyük Şeytan'ın gazabına uğrayan Simya Kıtası'nda artık kötü karakterler var. Bu karakterlerden birisi de siz oluyorsunuz. Ordunuzu toplayın, stratejinizi geliştirin ve diğer oyuncuların yönettiği kıta parçalarını fethederek kötülüğün yayılmasına yardımcı olun. Oyundaki temel göreviniz kötülüğe yardımcı olmak.


Alchemy War'ın bu hikayesinde oyuncuları bu sefer büyük bir kahraman olarak değil, kötü bir karakter olarak savaşa sürüklüyor. Çok oyunculu savaşların gerçekleştiği oyun hikayesi, en güçlü ve en kötü şovalyeyi belirlemek. Fethedilmesi gereken 6'dan fazla krallık ve acımasız savaşların gerçekleştiği onlarca zindan oyunda sizi bekliyor.


Başarılı grafikler ve oyun kurgusuyla seveceğiniz oyunu ücretsiz oynayabilirsiniz. Alchemy War: Clash of Magic APK dosyasını hemen indirerek savaştaki yerinizi alın. İyi oyunlar.

Alchemy War: Clash of Magic ekran görüntüleri Alchemy War: Clash of Magic ekran görüntüleri Alchemy War: Clash of Magic ekran görüntüleri Alchemy War: Clash of Magic ekran görüntüleri Alchemy War: Clash of Magic ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.7.7

GeliştiriciChessia Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi18.11.2019 - 12:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme14

Dosya boyutu 314 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9986

GÜVENLİKİndireceğiniz Alchemy War: Clash of Magic APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Chessia.AlchemyWar

APK imzası: 8b3f99207b2667e85df4b274d6bb5aea71312066

Alchemy War: Clash of Magic nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Alchemy War: Clash of Magic APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder