Craft Commander – Bul ve Yap ikon

Craft Commander – Bul ve Yap APK

v0.4.0

Craft Commander – Bul ve Yap Açıklama

Craft Commander APK, komutan olarak savaşlara katılacağınız eğlenceli bir strateji oyunudur.


Düşman topraklarını ele geçirecek büyük bir kahramana ihtiyaç var. Bu kahraman siz olabilir misiniz? Craft Commander oyunuyla başkomutan olarak oyundaki yerinizi alın, ordunuzu geliştirin ve savaşmaya başlayın. Kendi ordunuzu kurmanız gereken oyun içerisinde akıcı bir hikaye sizi bekliyor. Hikayenin başında kendinize bir askeri üs kurarak savaş yeteneklerinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Her ordunun farklı birimleri vardır: Ordunuzu geliştirmek için askeri birimleri ve askerlerinizi geliştirerek savaşa hazır hale getirin.


Oyundaki temel göreviniz düşman askeri birliklerini yok etmek ve topraklarını fethetmek. Bunu başarmanın en iyi yolu düşmanın kaynaklarını yok etmektir. Farklı silahları kullanarak kaynakları tahrip ederek düşmanı zayıflatmanız gerekiyor. Daha sonra kendi sancağınızı dikerek topraklarınıza katacaksınız. Oyun içerisinde geniş bir kurgu olduğunu söylemiştik. Bu kurguya göre sürekli bir savaş var. Her savaşta başarı şansınızı artırmak için askerlerinizin yeteneklerini geliştirmeniz şart. Gümüş ve altın gibi madenleri kullanarak bu geliştirmeleri yapabilirsiniz.


Android strateji oyunları kategorisinde yayımlanan Craft Commander Bul ve Yap, kübik grafikleriyle keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. CASUAL AZUR GAMES tarafından ücretsiz olarak sunulan bu oyunu hemen oynamak ve düşmanlarla savaşmak için Craft Commander APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirebilirsiniz.

Craft Commander – Bul ve Yap ekran görüntüleri Craft Commander – Bul ve Yap ekran görüntüleri Craft Commander – Bul ve Yap ekran görüntüleri Craft Commander – Bul ve Yap ekran görüntüleri Craft Commander – Bul ve Yap ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.4.0

GeliştiriciCASUAL AZUR GAMES

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi06.04.2023 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 100 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11368

GÜVENLİKİndireceğiniz Craft Commander – Bul ve Yap APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: craft.army.commander

APK imzası: 807da89c6e662fbe945d749cc7a05290d2f84f35

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder