Rooster Defense ikon

Rooster Defense APK

v2.11.24

Rooster Defense Açıklama

Rooster Defense APK oyunu ile horozların aksiyon dolu savaşına katılın.


Rooster Defense oyununun baş kahramanı bildiğimiz horozlar. Ancak bu sefer horozlar savaşçı karakteri olarak karşımıza geliyor. Strateji, yönetim, aksiyon ve savaş yeteneği dahil ne isterseniz horozlarda var. Oyun hikayesinde horozları rahatsız eden minyonlara karşı büyük bir savaş veriyor ve horozların kendilerini kurtarmaları için onlara yardımcı oluyorsunuz.


Oyundaki savaşlar neredeyse sonsuz bir döngüye sahip. Birçok strateji içerisinden istediğinizi seçin ve minyonlara karşı savaşta kullanın. Savaşta işinizi kolaylaştıracak kule gibi stratejik binalar da var. Yani bir yerde Rooster Defense kule savunma tarzına çok benziyor, size düşen görevleri tamamladıkça seviyeniz yükselecek ve gerçek zamanlı savaşlara da katılabileceksiniz.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Sezgisel kontroller ve akıcı animasyonlar sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabilirsiniz. Rooster Defense APK dosyasını hemen indirin ve horozların savaşına destek olun. İyi eğlenceler.

Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.11.24

GeliştiriciOhayoo

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi18.12.2020 - 10:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme13

Dosya boyutu 200 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10709

GÜVENLİKİndireceğiniz Rooster Defense APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tapenjoy.minigame.aovstower

APK imzası: 841ef25d07835d326e066546b7ad008f4f38b178

Rooster Defense nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rooster Defense APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder