Rooster Defense ikon

Rooster Defense APK

v2.11.24

Rooster Defense APK oyunu ile horozların aksiyon dolu savaşına katılın.


Rooster Defense oyununun baş kahramanı bildiğimiz horozlar. Ancak bu sefer horozlar savaşçı karakteri olarak karşımıza geliyor. Strateji, yönetim, aksiyon ve savaş yeteneği dahil ne isterseniz horozlarda var. Oyun hikayesinde horozları rahatsız eden minyonlara karşı büyük bir savaş veriyor ve horozların kendilerini kurtarmaları için onlara yardımcı oluyorsunuz.


Oyundaki savaşlar neredeyse sonsuz bir döngüye sahip. Birçok strateji içerisinden istediğinizi seçin ve minyonlara karşı savaşta kullanın. Savaşta işinizi kolaylaştıracak kule gibi stratejik binalar da var. Yani bir yerde Rooster Defense kule savunma tarzına çok benziyor, size düşen görevleri tamamladıkça seviyeniz yükselecek ve gerçek zamanlı savaşlara da katılabileceksiniz.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Sezgisel kontroller ve akıcı animasyonlar sayesinde oyunu sıkılmadan oynayabilirsiniz. Rooster Defense APK dosyasını hemen indirin ve horozların savaşına destek olun. İyi eğlenceler.

Rooster Defense nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rooster Defense APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri Rooster Defense ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder