United Legends - Ülkenizi savunun! ikon

United Legends - Ülkenizi savunun! APK

v3.6.2

United Legends, strateji tabanlı geliştirilen sürükleyici bir imparatorluk yönetimi oyunudur.


Tarihteki farklı ülkelerin ve imparatorlukların yer aldığı oyunda kendi ülkenizi kuruyor ve geliştiriyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı gerçek zamanlı oynayacağınız United Legends, hem tarihi ülkeleri hem de efsane karakterlerini içeriyor. United Legends APK dosyasını kurduğunuzda bir ülke seçimi yaparak oyuna başlıyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gerekenler ülkenizi geliştirmek ve onu savunmak.


Taktiksel sıra tabanlı stratejiye dayanan oyunda her ülke kendisini korumak için savaşlara katılıyor. Destansı savaşlarda doğru stratejiyi geliştiren ülkeler kazanmaya her zaman daha yakın. Ülkenizin ordu kaynaklarını doğru tespit ederek stratejinizi geliştirdiğinizde savaş alanında kazanmanız mümkün oluyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Ülkenizi temsil etmek ve destansı savaşlarda boy göstermek için United Legends APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder