United Legends - Ülkenizi savunun! ikon

United Legends - Ülkenizi savunun! APK

v3.6.2

United Legends - Ülkenizi savunun! Açıklama

United Legends, strateji tabanlı geliştirilen sürükleyici bir imparatorluk yönetimi oyunudur.


Tarihteki farklı ülkelerin ve imparatorlukların yer aldığı oyunda kendi ülkenizi kuruyor ve geliştiriyorsunuz. Gerçek oyunculara karşı gerçek zamanlı oynayacağınız United Legends, hem tarihi ülkeleri hem de efsane karakterlerini içeriyor. United Legends APK dosyasını kurduğunuzda bir ülke seçimi yaparak oyuna başlıyorsunuz. Bundan sonra yapmanız gerekenler ülkenizi geliştirmek ve onu savunmak.


Taktiksel sıra tabanlı stratejiye dayanan oyunda her ülke kendisini korumak için savaşlara katılıyor. Destansı savaşlarda doğru stratejiyi geliştiren ülkeler kazanmaya her zaman daha yakın. Ülkenizin ordu kaynaklarını doğru tespit ederek stratejinizi geliştirdiğinizde savaş alanında kazanmanız mümkün oluyor.


Oyunun grafikleri gayet başarılı. Ülkenizi temsil etmek ve destansı savaşlarda boy göstermek için United Legends APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi eğlenceler.

United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri United Legends - Ülkenizi savunun! ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.6.2

GeliştiriciNoGame Ltd

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi06.02.2020 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme23

Dosya boyutu 98.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10146

GÜVENLİKİndireceğiniz United Legends - Ülkenizi savunun! APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.nogame.nogame

APK imzası: e7fc4e694f7bfffc0a3051ce509f0a1c28a3f904

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder