Guns of Glory

Guns of Glory

v1

Guns of Glory kendi ordunuzu kurup gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşacağınız başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

MMO tabanlı geliştirilen oyun, yönettiğiniz krallığın işgale uğramasıyla başlıyor. Başlangıçta Lord olarak yer aldığınız kurtuluş mücadelesinde devletin kralı olmaya kadar geniş bir serüven sizi bekliyor. Ortaçağ'ın sonlarına doğru, teknolojinin yeni yeni geliştiği bir dönemi kapsayan oyunda tayyare, zeplin ve yüksek tahrip gücüne sahip toplar dahil birçok silah türü savaşta kullanılmak üzere hazır. Ayrıca her silah için onlarca geliştirme seçeneği ile askeri gücünüzü sürekli yüksek tutmaya çalışmanız gerekiyor.

 

Guns of Glory'nin fantastik oyun kurgusu yüksek kaliteli grafiklerle çok daha sürükleyici bir hal almış. Başarılı üç boyutlu detaylarla modellenen MMO savaş alanında gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele ederken stratejinizi kabullendirmek savaşı kazanmanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan Guns of Glory APK dosyasını hemen indirerek ordunuzu kurup kalenizi güçlendirin ve savaşmaya başlayın.

Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri

Guns of Glory bilgileri

Güncel versiyonv1

GeliştiriciDIANDIAN INTERACTIVE HOLDING

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi23.04.2018 - 12:54

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme25

Dosya boyutu 76.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8666

Güvenlik seçicileri

Guns of Glory Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder