Guns of Glory ikon

Guns of Glory APK

v5.5.5

Guns of Glory kendi ordunuzu kurup gerçek zamanlı oyunculara karşı savaşacağınız başarılı bir savaş ve strateji oyunudur.

 

MMO tabanlı geliştirilen oyun, yönettiğiniz krallığın işgale uğramasıyla başlıyor. Başlangıçta Lord olarak yer aldığınız kurtuluş mücadelesinde devletin kralı olmaya kadar geniş bir serüven sizi bekliyor. Ortaçağ'ın sonlarına doğru, teknolojinin yeni yeni geliştiği bir dönemi kapsayan oyunda tayyare, zeplin ve yüksek tahrip gücüne sahip toplar dahil birçok silah türü savaşta kullanılmak üzere hazır. Ayrıca her silah için onlarca geliştirme seçeneği ile askeri gücünüzü sürekli yüksek tutmaya çalışmanız gerekiyor.

 

Guns of Glory'nin fantastik oyun kurgusu yüksek kaliteli grafiklerle çok daha sürükleyici bir hal almış. Başarılı üç boyutlu detaylarla modellenen MMO savaş alanında gerçek zamanlı oyunculara karşı mücadele ederken stratejinizi kabullendirmek savaşı kazanmanızı sağlıyor. Tamamen ücretsiz olan Guns of Glory APK dosyasını hemen indirerek ordunuzu kurup kalenizi güçlendirin ve savaşmaya başlayın.

Guns of Glory nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Guns of Glory APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri Guns of Glory ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Guns of Glory APK güncel sürümüyle;

Sınırlı Arma Günlük Teslimatı ödülü eklenmiş,

Oyundaki ödüller optimize edilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder