March of Empires: Sultanların Savaşı ikon

March of Empires: Sultanların Savaşı

v4.6.1a

Orta Çağ'ın liderleri March of Empires: Sultanların Savaşı oyununda karşı karşıya geliyor.


Gameloft tarafından MMO tabanında geliştirilen March of Empires'te kendi devletinizi kuracak ve topraklarınızı genişletmek için gerçek oyunculardan oluşan rakiplerinizle mücadele edeceksiniz. Oyunun en etkileyici yanı, devletinizin ve topraklarınızın büyümesiyle taht mücadelesinin de başlaması. Rakiplerinizin kuracağı entrikalara karşı sultanlığınızı korumak için taht oyunlarına karşı sürekli tedbir almanız ve işleri sıkı tutmanız gerekiyor. Krallığınızın gözünüzün önünde bölünmesini engellemenin tek yolu bu.


Egemenliğiniz altındaki ulusunuzla birlikte kuracağınız ordunuzu şövalyelerden vikinglere kadar geniş bir askeri yelpazeye göre geliştirme şansınız var. Üstelik ittifak sistemi üzerinden diğer oyuncularla kuracağınız ortaklıklar sayesinde ordunuzun gücü ve savaşlarda kazanma şansınız çok artıyor. Tabii rakibinizin de ortaklarını yardıma davet etme şansı olduğunu unutmamanız lazım, bu yüzden arkanızda ek bir yardımcı kuvvet bulundurmanız savaşlarda elinizi güçlendirecektir.


Mobil oyun sektöründe çok iyi işler çıkartan Gameloft, March of Empires: Sultanların Savaşı'nda da sürükleyici bir hikaye ve başarılı oyun kurgusu sunuyor. MMO arena savaşlarını sevenler için March of Empires mutlaka denenmesi gereken bir oyun. İyi oyunlar.

March of Empires: Sultanların Savaşı nasıl kurulur?

Oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. March of Empires: Sultanların Savaşı APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
March of Empires: Sultanların Savaşı ekran görüntüleri March of Empires: Sultanların Savaşı ekran görüntüleri March of Empires: Sultanların Savaşı ekran görüntüleri March of Empires: Sultanların Savaşı ekran görüntüleri March of Empires: Sultanların Savaşı ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

March of Empires: Sultanların Savaşı son sürüm APK güncellemesiyle oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv4.6.1a

GeliştiriciGameloft

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 gün önce

Eklenme tarihi10.11.2017 - 21:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme562

Dosya boyutu 60.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 7931

Güvenlik seçicileri
March of Empires: Sultanların Savaşı eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm March of Empires: Sultanların Savaşı versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce March of Empires: Sultanların Savaşı v2.8.0q için
Hilesi varmı
Ziyaretçi2 yıl önce March of Empires: Sultanların Savaşı v2.8.0q için
nasıl çalışıyomu