Stick War: Legacy ikon

Stick War: Legacy APK

v2022.1.24

Stick War: Legacy Açıklama

Stick War: Legacy oyunu ile çubuk adamların muhteşem savaşına katılın.


Strateji tabanlı olan Stick War, gerçek oyuncuların strateji savaşlarını konulan başarılı bir kurguyla karşımıza geliyor. Stick War'da her oyuncu çubuk adamlardan oluşan bir orduya sahip. Ordunuzun askeri birliklerini ayarladıktan sonra gerçek zamanlı olarak savaşlara katılacak ve düşmanlarınızı yok etmeye çalışacaksınız. Savaşçılarınızın silahı genelde kılıç, mızrak, ok ve büyü gibi ilkel sınıfta ve oyunculara oldukça keyif veren bir kullanıma sahipler.


Stick War Legacy'deki savaşlar Inamorta isimli büyük bir bölgede gerçekleşiyor, oyuncuların amacı bu büyük bölgenin tek hakimi olmak. Bu uğurda kendi stratejinizi geliştirerek savaşmaya ve birçok askeri kaybetmeye hazırsanız Stick War Legacy APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. Oyun tamamen ücretsiz olduğu gibi, kaliteli grafikleri sayesinde de oynaması gayet keyifli bir deneyim sunuyor. İyi eğlenceler.

Stick War: Legacy ekran görüntüleri Stick War: Legacy ekran görüntüleri Stick War: Legacy ekran görüntüleri Stick War: Legacy ekran görüntüleri Stick War: Legacy ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Stick War Legacy APK son sürüm güncellemesinde oyuna yeni bölümler eklenmiş.

Yorumlar

Stick War: Legacy için toplam 4 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi10 ay önce Stick War: Legacy v1.11.152 için
Çalışmıyor:(
Ziyaretçi2 yıl önce Stick War: Legacy v1.11.152 için
Olmuyo yala
Ziyaretçi2 yıl önce Stick War: Legacy v1.11.152 için
bişey söyliycem siz altın ve insasüresini artımıyosunuz
Ziyaretçi2 yıl önce Stick War: Legacy v1.11.152 için
Oluyomu