Dota Underlords ikon

Dota Underlords

v1.0

Dota Underlords, PC ve konsol oyunu Dota'nın mobil versiyonudur.


Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası olan oyuna ait Dota Underlords'ta kahraman karakterlerinizi seçerek destansı savaşlara katılıyorsunuz. Warcraft serisinin efsaneleri arasında giren Dota mobilde de PC kalitesindeki grafikleri oyuncularla buluşturuyor. Bununla birlikte bilgisayarda olan oyun özelliklerinin çoğu da destekleniyor. Bunlar arasında ittifak kurma ve ittifaklara katılma, dereceli eşleştirme, çevrimdışı oynama ve sezon sistemi oyuncuların en çok sevdiği özellikler arasında.


Bilgisayar üzerinden Dota serisini oynuyorsanız, Dota Underlords'un çapraz platform desteği sayesinde oyununuza mobilden devam edebiliyorsunuz. Valve Corporation tarafından geliştirilen oyun sürükleyici oyun hikayesi, mükemmel grafikleri ve sezgisel kontrolleri ile gerçek zamanlı savaş arenası oynayanlar için gayet iyi bir alternatif. Dota Underlords APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dota Underlords ekran görüntüleri Dota Underlords ekran görüntüleri Dota Underlords ekran görüntüleri Dota Underlords ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciValve Corporation

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi18.07.2019 - 13:00

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme18

Dosya boyutu 48.5 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9770

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder