Dota Underlords ikon

Dota Underlords APK

v1.0

Dota Underlords, PC ve konsol oyunu Dota'nın mobil versiyonudur.


Çevrimiçi çok oyunculu savaş arenası olan oyuna ait Dota Underlords'ta kahraman karakterlerinizi seçerek destansı savaşlara katılıyorsunuz. Warcraft serisinin efsaneleri arasında giren Dota mobilde de PC kalitesindeki grafikleri oyuncularla buluşturuyor. Bununla birlikte bilgisayarda olan oyun özelliklerinin çoğu da destekleniyor. Bunlar arasında ittifak kurma ve ittifaklara katılma, dereceli eşleştirme, çevrimdışı oynama ve sezon sistemi oyuncuların en çok sevdiği özellikler arasında.


Bilgisayar üzerinden Dota serisini oynuyorsanız, Dota Underlords'un çapraz platform desteği sayesinde oyununuza mobilden devam edebiliyorsunuz. Valve Corporation tarafından geliştirilen oyun sürükleyici oyun hikayesi, mükemmel grafikleri ve sezgisel kontrolleri ile gerçek zamanlı savaş arenası oynayanlar için gayet iyi bir alternatif. Dota Underlords APK dosyasını hemen indirerek oynayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Dota Underlords ekran görüntüleri Dota Underlords ekran görüntüleri Dota Underlords ekran görüntüleri Dota Underlords ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder