Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Savaş ve Strateji Oyunları » Castle Clash

Castle Clash

v1.3.53
reklamlar
Castle Clash
Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Castle Clash Açıklama

Klan savaşlarının popüler oyunu Castle Clash, kendi köy ve ordunuzu kurup geliştirdiğiniz, destansı klan savaşlarına katıldığını oldukça başarılı bir oyun.

 

Köyün sahibi olarak katılacağınız Castle Clash'da kaynak toplama, asker devşirme, kahramanları (heroes) bir araya getirme gibi zorlu görevleri yerine getirerek köyünüzü ve ordunuzu geliştirebiliyorsunuz. Clash of Clans benzeri oyun yapısı, Castle Clash'ta da karşımıza çıkıyor. Köyünüzün ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra diğer klanlara karşı saldırıya geçiyor ve kaynaklarını yağmalayabiliyorsunuz. Yalnız, aynı tehlikenin sizin için de geçerli olduğunu unutmayın. Klanınızı korumak için ordunuzu sürekli savaşa hazır bir şekilde tutmanız şart. Klan savunmasında özellikle savunma kulelerinin önemi büyük, bu nedenle klanınızın stratejik noktalarına kule inşa etmenizde fayda var.

 

Castle Clash'ın başarılı oyun kurgusu, muhteşem kalite grafiklerle birleşince ortaya çok kaliteli bir strateji oyunu çıkmış. Klan oyunları arasında oldukça popüler olan Castle Clash'ı oynamak için ücretsiz APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını da ilgili klasöre kopyalamanız gerekiyor.

 

NOT: Oyunu oynayabilmek için önce APK dosyasını kurmanız gerekiyor. OBB dosyasını indirmek için buraya tıklayın. Dosya indikten sonra /sdcard/Android/obb/ klasörüne kopyalayıp oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Castle Clash Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: