Castle Clash ikon

Castle Clash APK

v1.3.53

Castle Clash Açıklama

Klan savaşlarının popüler oyunu Castle Clash, kendi köy ve ordunuzu kurup geliştirdiğiniz, destansı klan savaşlarına katıldığını oldukça başarılı bir oyun.

 

Köyün sahibi olarak katılacağınız Castle Clash'da kaynak toplama, asker devşirme, kahramanları (heroes) bir araya getirme gibi zorlu görevleri yerine getirerek köyünüzü ve ordunuzu geliştirebiliyorsunuz. Clash of Clans benzeri oyun yapısı, Castle Clash'ta da karşımıza çıkıyor. Köyünüzün ihtiyaçlarını karşıladıktan sonra diğer klanlara karşı saldırıya geçiyor ve kaynaklarını yağmalayabiliyorsunuz. Yalnız, aynı tehlikenin sizin için de geçerli olduğunu unutmayın. Klanınızı korumak için ordunuzu sürekli savaşa hazır bir şekilde tutmanız şart. Klan savunmasında özellikle savunma kulelerinin önemi büyük, bu nedenle klanınızın stratejik noktalarına kule inşa etmenizde fayda var.

 

Castle Clash'ın başarılı oyun kurgusu, muhteşem kalite grafiklerle birleşince ortaya çok kaliteli bir strateji oyunu çıkmış. Klan oyunları arasında oldukça popüler olan Castle Clash'ı oynamak için ücretsiz APK dosyasını kurduktan sonra OBB dosyasını da ilgili klasöre kopyalamanız gerekiyor.

 

NOT: Oyunu oynayabilmek için önce APK dosyasını kurmanız gerekiyor. OBB dosyasını indirmek için buraya tıklayın. Dosya indikten sonra /sdcard/Android/obb/ klasörüne kopyalayıp oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri Castle Clash ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.53

GeliştiriciIGG.COM

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 yıl önce

Eklenme tarihi15.11.2017 - 13:20

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme450

Dosya boyutu 36.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7943

GÜVENLİKİndireceğiniz Castle Clash APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.igg.castleclash

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder