League of War: Mercenaries ikon

League of War: Mercenaries

v9.0.20

League of War: Mercenaries en üst düzey taktiklerin konuştuğu başarılı bir savaş oyunu.

 

Askeri üslerinizi ve ordunuzu kurarak başlayacağınız oyunda yüksek tempolu savaşlar, üç boyutlu bir dünya ve son derece başarılı tasarlanmış bir savaş arenası sizleri bekliyor. Gerçek oyunculara karşı yapacağınız savaşlarda yeni dünyaları keşfederek devletinizi büyütmeye çalışıyor, 100'den fazla görevi başarıyla tamamlamaya çalışıyorsunuz.

 

League of War: Mercenaries'te ordunuzu tanktan helikoptere, helikopterden piyadeye kadar hemen her sınıf askeri birimle güçlendiriyorsunuz. Savaşlar ise gerçek zamanlı stratejiye (RTS) bağlı olarak PvP tabanlı ve gerçek oyunculara karşı yapılıyor. Ordunuzun gerçek zamanlı stratejilerle savaştaki kabiliyetini arttırmanız, ayrıca askeri birimlerinizi bir üst seviyeye geçirmeniz savaşta size üstünlük sağlayan özellikler arasında.

 

League of War: Mercenaries'in en etkileyici özelliği askeri üslerin, silahların ve bina yapılarının ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmesi. Bunu en çok uzay üslerini andıran yapılarda görüyorsunuz ve bu da oyunun eğlencesini arttıran önemli bir unsur.

League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun ödül sistemi güncellenmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv9.0.20

GeliştiriciMunkyFun Inc

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi08.04.2018 - 11:46

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme113

Dosya boyutu 85.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8608

Güvenlik seçicileri
League of War: Mercenaries eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm League of War: Mercenaries versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder