League of War: Mercenaries ikon

League of War: Mercenaries APK

v9.0.20

League of War: Mercenaries en üst düzey taktiklerin konuştuğu başarılı bir savaş oyunu.

 

Askeri üslerinizi ve ordunuzu kurarak başlayacağınız oyunda yüksek tempolu savaşlar, üç boyutlu bir dünya ve son derece başarılı tasarlanmış bir savaş arenası sizleri bekliyor. Gerçek oyunculara karşı yapacağınız savaşlarda yeni dünyaları keşfederek devletinizi büyütmeye çalışıyor, 100'den fazla görevi başarıyla tamamlamaya çalışıyorsunuz.

 

League of War: Mercenaries'te ordunuzu tanktan helikoptere, helikopterden piyadeye kadar hemen her sınıf askeri birimle güçlendiriyorsunuz. Savaşlar ise gerçek zamanlı stratejiye (RTS) bağlı olarak PvP tabanlı ve gerçek oyunculara karşı yapılıyor. Ordunuzun gerçek zamanlı stratejilerle savaştaki kabiliyetini arttırmanız, ayrıca askeri birimlerinizi bir üst seviyeye geçirmeniz savaşta size üstünlük sağlayan özellikler arasında.

 

League of War: Mercenaries'in en etkileyici özelliği askeri üslerin, silahların ve bina yapılarının ileri teknoloji kullanılarak geliştirilmesi. Bunu en çok uzay üslerini andıran yapılarda görüyorsunuz ve bu da oyunun eğlencesini arttıran önemli bir unsur.

League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri League of War: Mercenaries ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyunun ödül sistemi güncellenmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder