Ortadoğu İmparatorluğu 2027 ikon

Ortadoğu İmparatorluğu 2027 APK

v2.3.2

Ortadoğu'nun en güçlü devleti Ortadoğu İmparatorluğu 2027 oyunuyla belli oluyor.

 

Yönetmek istediğiniz devleti seçerek başladığınız oyunda parlamento seçimlerinden sonra tek bir amacınız var: Devletinizi Ortadoğu'nun en güçlü devleti haline getirmek. 2027 yılında geçen oyun hikayesinde devletinizde çıkan iç savaş ve komşu devletlerin saldırgan tutumları nedeniyle yoğun bir diplomasi trafiğine giriyor; ordunuzu hazırlayarak savaşlara başlıyorsunuz.

 

Oyun içerisinde Türkiye, Mısır, İsrail, Afganistan, İran ve Suriye başta olmak üzere tüm Ortadoğu Devletleri var. Bir tanesini seçtikten sonra diğer devletler hem düşman hem de rakip oluyor. Bunların dışında bir de bu devletlere silah satan dış ülkeler var: ABD, Rusya ve Çin. Her silah envanterini genişletmek ve ordusunu güçlendirmek için bu dış ülkelerle silah ticareti yapmak zorunda. Sahip olduğunuz İstihbarat Merkezi, Harekat Odası, Bakanlıklar ve diğer tüm stratejik kurumlarla dış ülkeleri etkileyip, düşmanlarınızla olan işbirliğini azaltmak gibi zorlu politikalar yürütmeniz gerekiyor.

 

Asya İmparatorluğu 2027 oyununa benzer bir kurguya sahip olan Ortadoğu İmparatorluğu 2027 yapay zeka ve basit kontrolleriyle oldukça iyi bir oyun deneyimi sunuyor. Ortadoğu İmparatorluğu 2027 APK dosyasını ücretsiz indirerek oyuna hemen başlayabilirsiniz.

Ortadoğu İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Ortadoğu İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Ortadoğu İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Ortadoğu İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri Ortadoğu İmparatorluğu 2027 ekran görüntüleri

Yorumlar

Ortadoğu İmparatorluğu 2027 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Ortadoğu İmparatorluğu 2027 v2.3.2 için
İosa gelmeli