World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics ikon

World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics APK

v293

World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics Açıklama

World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics APK oyunu ile savaşın gerçekçi ve acımasız yönü ile tanışın.


2. Dünya Savaşı'nı konu alan oyunda büyük bir ordunun komutanı olarak görev alıyorsunuz. Gerçekçi savaş modellemesine sahip olan hikayede size düşen görev düşman askerlerini yok etmek ve ülkenizi özgürlüğe kavuşturmak. Her savaşta strateji ve askeri müdahaleler oldukça önemlidir. Bu nedenle ordunuzun savaştaki stratejisini doğru geliştirmeli ve düşman birliklerini alt etmelisiniz.


Oyun içerisinde ordunuzun ihtiyacı olan birçok geliştirme seçeneği var. Savaş alanındaki yeteneklerinizi artırmak için bu geliştirmeleri mutlaka yapmanız gerekiyor. Savaşlarda göstereceğiniz başarılarla güçlenecek ve rütbe atlayacaksınız. Ancak rütbeden önce büyük komutan yeteneklerinizi göstermeniz önemli.


Android savaş ve strateji oyunları arasında yer alan World War 2: Strategy Games nefes kesen savaş hikayesini kaliteli grafiklerle destekliyor ve size mükemmel bir oyun deneyimi sunuyor. World War 2: Strategy Games APK dosyasını hemen indirin, sürükleyici dünya savaşında ülkenizi savunmaya başlayın. İyi eğlenceler.

World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics ekran görüntüleri World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics ekran görüntüleri World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics ekran görüntüleri World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics ekran görüntüleri World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv293

GeliştiriciJOYNOWSTUDIO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi02.07.2021 - 12:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme44

Dosya boyutu 168 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10883

GÜVENLİKİndireceğiniz World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.strategy.war.ww2.glory.tactics

APK imzası: 7ec3a0e9289fb345da6fce501230eccfc8d47a0b

World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. World War 2: Strategy Games WW2 Sandbox Tactics APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder