Age of Colossus ikon

Age of Colossus APK

v1.1.1331064

Age of Colossus Açıklama

Fantastik oyun hikayesine sahip Age of Colossus oyununda dünyayı yok olmaktan kurtarmak gibi zorlu bir görev sizi bekliyor.


Android strateji oyunları arasında yer alan Age of Colossus, bir asteroid'in dünyaya çarpması sonrasında oluşan fantastik macerayı konu alıyor. Asteroid dünyaya çarptıktan sonra yayılan reaktif güçler dünyada yaratık virüslerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Size düşen görev dünyayı bu yaratıklardan ve reaktif güçlerin etkisinden kurtarmak.


Aksiyon ve macera dolu hikayede yaşayacak bir yer inşa ederek oyuna başlıyor ve seviyeniz yükseldikçe ihtiyacınız olan diğer malzemeleri bulmak için keşfe çıkıyorsunuz. Özellikle reaktif yaratıklara karşı savaşırken size yardımcı olacak hayvan güçleri mevcut. Devasa dostlarınızdan faydalanarak yaşadığınız bölgedeki yaratıkları yok edebilirsiniz. Oyunda ileri bölümlere ulaştığınızda hem askeri teçhizatınız hem de askeri birlikleriniz üst seviyeye ulaşmış oluyor.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli düzeyde. Akıcı hikayesi sayesinde sürükleyici bir yapım sizi karşılıyor. Age of Colossus APK dosyasını ücretsiz indirin ve dünyayı kurtarma macerasına başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Age of Colossus APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.1.1331064

GeliştiriciStarFortune

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi10 ay önce

Eklenme tarihi27.03.2021 - 20:11

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme41

Dosya boyutu 136 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10807

GÜVENLİKİndireceğiniz Age of Colossus APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.allstarunion.mw3

APK imzası: 2958164be9e9aaf2089f274435232d44dda500c1

Age of Colossus eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Age of Colossus versiyonları:
  • 1. Age of Colossus v1.0.0

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.6

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder