Age of Colossus ikon

Age of Colossus APK

v1.0.0

Fantastik oyun hikayesine sahip Age of Colossus oyununda dünyayı yok olmaktan kurtarmak gibi zorlu bir görev sizi bekliyor.


Android strateji oyunları arasında yer alanAge of Colossus, bir asteroid'in dünyaya çarpması sonrasında oluşan fantastik macerayı konu alıyor. Asteroid dünyaya çarptıktan sonra yayılan reaktif güçler dünyada yaratık virüslerinin ortaya çıkmasına sebep oluyor. Size düşen görev dünyayı bu yaratıklardan ve reaktif güçlerin etkisinden kurtarmak.


Aksiyon ve macera dolu hikayede yaşayacak bir yer inşa ederek oyuna başlıyor ve seviyeniz yükseldikçe ihtiyacınız olan diğer malzemeleri bulmak için keşfe çıkıyorsunuz. Özellikle reaktif yaratıklara karşı savaşırken size yardımcı olacak hayvan güçleri mevcut. Devasa dostlarınızdan faydalanarak yaşadığınız bölgedeki yaratıkları yok edebilirsiniz. Oyunda ileri bölümlere ulaştığınızda hem askeri teçhizatınız hem de askeri birlikleriniz üst seviyeye ulaşmış oluyor.


Oyunun grafikleri gayet kaliteli düzeyde. Akıcı hikayesi sayesinde sürükleyici bir yapım sizi karşılıyor. Age of Colossus APK dosyasını ücretsiz indirin ve dünyayı kurtarma macerasına başlayın. İyi oyunlar.

Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri Age of Colossus ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder