Art of War: Last Day ikon

Art of War: Last Day

v1.31.0

Art of War: Last Day (Savaş Sanatı: Kıyamet Günü), yapay zeka robotlarının ve insanların savaşını konu alan muhteşem bir oyun.

 

Savaş Sanatı olarak adlandırılan oyunun hikayesi yapay zekasını kötüye kullanan Adams'in insanlara karşı harekete geçmesiyle başlıyor. Adams'ın ürettiği savaşçı zombilere karşı karşı kendi yapay zeka robotlarınızı geliştirerek savaşmanız ve insanlığın kaderini kurtarmanız gerekiyor. Bunun için öncelikle kendi üssünüzü ve lejyon sınıfınızı kuruyor; teknojik geliştirmeler yaparak yapay zeka robotlarınızı üretmeye başlıyorsunuz. Robotlarınızın savaşçı karakterini ne kadar güçlendirirseniz, Adams ve onun ürettiği zombilere karşı başarılı olma şansınız o kadar yükseliyor.

 

Epik stratejiyi çok iyi yansıtan oyunda teknolojik birimler oldukça öne çıkıyor. Başlangıçta düşük seviye ekipmanlara sahip olsanız bile geliştireceğiniz teknoloji sayesinde nükleer silah üretecek kapasiteye ulaşabilirsiniz. Üssünüzdeki teknolojik birimleri geliştirmek ve lejyon sınıfını yani askeri birimleri çoğaltmak için doğadaki kaynakları toplamanız gerekiyor. Bunu yapmanın tek yolu da diğer oyuncuların ve Adams'in bölgesini yağmalamak. Sessizce yürüteceğiniz bir strateji yağmalamayı başarıyla tamamlamanızı sağlıyor.

 

Oyunda kullanılan grafik kalitesi oldukça iyi durumda ancak oyun menüsü ilk başta biraz karışık gelebilir. Buna da oyundaki yardımcı rehber ile kısa sürede alışıyorsunuz. Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen Art of War: Last Day APK dosyasını hemen indirerek savaşmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Art of War: Last Day ekran görüntüleri Art of War: Last Day ekran görüntüleri Art of War: Last Day ekran görüntüleri Art of War: Last Day ekran görüntüleri Art of War: Last Day ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Canavarları öldürdükten sonra maç sonucu durum bildirimi eklenmiş,

Haritalar arası geçiş optimize edilmiş,

Oyun sistemi optimize edilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.31.0

GeliştiriciBetterfun Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi14.01.2018 - 13:19

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme90

Dosya boyutu 99.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8134

Güvenlik seçicileri
Art of War: Last Day eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Art of War: Last Day versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder